Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne célszerű beszüntetné...

Nem lenne célszerű beszüntetné az összes bűnözés szankcionálását, amikor illegitim működésű kormány lehet egy országban "ez van" alapon?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nem értem, ezek után miért nem legális a lopás, gyilkosság, megerőszakolás? Elvégre "oda fent" mutatnak példát az embereknek.


Egybites fidesz szavazók kommentektől kíméljenek.


2019. ápr. 6. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez aztán a komoj kérdés
2019. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
25%
Teljesen megértem a kérdést. Sajnos a választ még én is keresem.
2019. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmihez àldozat is kell, mi van, ha nektek az a szerep jut?
2019. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Célszerű? Nem, pont ezért illegálisak ezek a tevékenységek. Morálisan indokolt? Szerintem abszolút az, sajnos.


Olyan értelemben indokolt morálisan, hogy ez a fogalom kiveszett a honatyák fogalomtárából, ez a törvényalkotási tevékenységükben megfigyelhető, emiatt aztán arányossági deficit alakult ki a társadalomban. Vagy legyen szabad a lopás, gyilkolás, erőszakolás és minden más is, amit az isteni morál tilt, vagy tegyünk hitet a civilizáció és a jogállamiság mellett, és állítsuk független bíróság elé azokat a korrupt g-eciket, akik saját magukon kívül senkit nem képviselnek, holott legalább azzal a közösséggel szolidaritást kéne vállalniuk, amelyik megszavazta nekik az országgyűlési pozíciót.

2019. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert a bűnözőknél is vannak szabályok.

Sőt sokszor szigorúbbak mint a katonaságnál.

De egyszerű példával-

Pl van egy diszkóm.

Hétvégén amikor buli van,akkor csak az én embereim árulhatnak drogot,mert tőlem veszik,plusz még fizetnek is érte hogy teríthetnek a területemen.

Ha más is mer drogot teríteni,azt a kidobók kiemelik elveszik a pénzét a cuccot és félholtra verik a parkolóban.

A fidesz is pont ezért működik hasonlóan egy bűnszervezethez.

Nekik lehet csinálni másnak nem engedik.

Mondjuk a fidesz már túl ment a sima gengsztertempón mert a gengsztereket csak a haszon érdekli és a lebukás elkerülése.

A fidesz viszont nyiltan gonosz és rosszondulatú is mert a napi 2 milliárd eus bejövőből legalább az egészségügyet meg az orvosok nővérek témát rendbetehették volna hogy ne lógjon már ki ennyire a lóláb.

De mivel egytől egyig buta felkapaszkodott gumicsizmás parasztok még ehhez is hülyék és mohók mert nekik az egész kell.

2019. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!