Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugat-Európában a hedonizmus...

Nyugat-Európában a hedonizmus Kelet-Európában pedig a szegénység miatt fogy a lakosság? Ezért kell a bevándorlás?

Figyelt kérdés

Kelet-Európában egyértelműen anyagi nehézségek miatt nem vállalnak a fiatalok gyereket, legfeljebb nagyon későn, a 30-as éveik végén vagy a 40-es elején, akkor is csak 1-et többnyire. Ennek baromi egyszerű oka van: Rossz a gazdaság, alacsonyak a bérek az árakhoz képest, egy fiatal itt megélni is alig tud szülői támogatás nélkül, akkor hogy is nemzhetne saját utódokat? Pl. Magyarországon és Szlovákiában élnek a legtöbben a szüleikkel még középkorúan is. Nagyon nehéz itt lakáshoz jutni, az albérlet rendszer meg nem működik, állami bérlakásrendszer meg nincs is. Saját lakás nélkül pedig nem vállalható gyerek.

Nyugat-Európában már más a helyzet, ott működik mind az albérlet mind a szociális lakásrendszer, a legtöbben bérlakásban laknak életük végéig, mert ott a saját lakás nem létszükséglet egy családnak. Ott nem egy teljes fizetés a lakhatás pl. csak annak egy töredéke, tehát bőven vállalható. Viszont ami probléma, hogy ott a fiatalok gondolkodása lett nagyon elkényelmesedett. Úgy vannak vele, hogy minek vállaljanak síró-rívó gyereket, amikor élhetnek szabadon is. Gyakran váltogatva szexpartnereiket és utazgatva a világban, kötöttségek nélkül. Ezt hívják hedonizmusnak. Amikor csakis a saját örömszerzési lehetőségeidnek élsz, és nem gondolsz a társadalomra.

Szerintetek, ezért van szüksége Európának a harmadik világból történő betelepítésekre? Mert az afrikai, ázsiai emberek többsége az hajlandó a nyomorban is szaporodni. Simán ellakik egy szobában is egy család és nincsenek nagy igényeik semmilyen téren. Ez lehet az oka a modern kori migrációs politikának?



2019. ápr. 6. 16:35
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
33%

Egy gyermeknek szüksége van apai és anyai szeretetre is. Egy gyermeknek nincs szüksége arra hogy minden héten vagy évben új apja vagy anyja legyen. Ezek a dolgok nem hatnak jól a gyerekek fejlődésére sem, több gyermek esik ez miatt depresszióba is.


Egyszerűen a csonka család nem normális, és kihat az ember egész életére is.

2019. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
67%

A szeretetnek nincs neme és mennyisége.


A gyereknek szeretetre van szüksége,és arra,hogy őt kiegyensúlyozott ember vagy emberek vegyék körül.

2019. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
21%
Igen de nem arra, hogy minden héten, hónapban, vagy évben más! :) Gondolj csak bele hogy hat ez egy gyerekre, olvasd el a pszichológusok mit írnak erről.
2019. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
71%

Mi hogy hat egy gyerekre?


A gyerekre az hat rosszul,ha egy rossz kapcsolatban élő szülőkkel él.


Akinek nem volt apja vagy anyja sosem,annak az teljesen normális.


De,mint mondtam,minden kapcsolat bizonytalan.

Tehát nem csak egyszülős családba születhet gyerek,hanem el is válhatnak a szülők.


Az már jobban megviselheti a gyereket,mert ismeri mindkét szülőt.

Viszont még az is jobb ha elválnak a szülei,mintsem állandóan veszekedjenek.


Nekem sok osztálytársam volt egyszülős,semmivel nem voltak különcebbek,mint más.

2019. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ez a házasság minden áron dolog,nagyon azt üzeni,hogy mutassuk meg a külvilág felé,hogy mi egy pár vagyunk,tehát mindent a látszatért.Az nem számít ami a 4 fal között történik.


Én ezt baromi károsnak tartom,és nagyon gyerekes,hogy felnőtt emberek ezt tartják csak jónak,vagy egyedül elfogadhatónak.

2019. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
28%
Válogassák meg az emberek kivel szeretnének együtt élni, és csak akkor vállaljanak gyereket. Egy csonka családból származó gyerek könnyebben lesz depressziós illetve egész életére kihatással lesz. Nagyon is jól tudom miről beszélek, mivel ismerek ilyen gyerekeket, és nem lennék a helyükben.
2019. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
23%
Ez egyáltalán nem egy egészséges dolog. Ha egy anyukának több pasija is van, több apuka is van, akkor mit lát a gyerek? Nagyon könnyen ugyanolyan lehet mint az anyja, az ilyenek inkább használjanak óvszert, mert ez egyáltalán nem egészséges!
2019. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
72%

Hát,igen az egészséges,hogy házasságban élnek,apuka meg titokban félreizél:)


A gyerekeknek valójában egy hazugságot mutatnak a felnőttek,amin ők is ugyanúgy keresztül mennek majd.


Én egyáltalán nem találkoztam olyannal,akinek nagy baja lett volna,hogy csonka családból származik.


Olyannal viszont igen,aki azt kívánta volna,bárcsak ne kellene együtt élnie az iszákos anyjával vagy apjával.


Na,meg amikor a szülők boldogtalanok,de "együtt maradunk a gyerekért",aztán a gyerekben egy bűntudatot kelt.


Nem ennyire fekete és fehér minden.

Sajnos tudom,hogy a politikai mindig a szavaztszerzésből áll,meg hogy a valóságot,ha negatív véletlenül sem szabad reklámozni.

Sajnos ilyen képmutató világban élünk.

Döntse el kinek van hozzá gyomra.

2019. ápr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
56%

Másrészt lehet neked fura,de vannak olyan nők és férfiak,akik nem szeretnének párkapcsolatban élni senkivel.

Ettől függetlenül szeretnének gyereket,és mondjuk anyagilag is megtehetik,hogy egyedül neveljenek fel egy gyereket,akkor miért ne tehetnék?

2019. ápr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
30%
De én a gyerekek szemszögéből nézem, és rájuk ez egyáltalán nincs jó hatással. Én számtalan olyan gyerekkel találkoztam, számtalan olyan gyereket ismerek, akik csonka családban élnek és ebből kifolyólag vannak nekik különböző lelki problémáik. Aki iszik, aki drogozik, aki állandóan félrelép az ne vállaljon gyereket ilyen egyszerű az egész. Az nem egy normális dolog hogy egy gyereknek nincs egy állandó apja és anyja, mivel a kettő nélkülözhetetlen, annak érdekében hogy normális felnőtt lehessen belőle. Undorító hogy hova fajult a mai világ, és az emberek gondolkodása.
2019. ápr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!