Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A momentum most tulajdonképpen...

A momentum most tulajdonképpen arcon köpte a szavazóit?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy a megalapításkor azt állították, hogy ők 30 évet akarnak leváltani, a főpolgármesteri választáson nem ültek le az egyetlen független jelölttel tárgyalni, míg a kerületeket lezsírozták a párbeszéd-dk-mszp hármassal, azaz jórészt azokkal, akik okozták anno az első kétharmadot 2010-ben.


Ezzel szerintetek elvágták magukat a szavazóiknál, vagy azok is úgy vannak már vele, hogy mindegy ki, csak ne fidesz?


2019. ápr. 6. 18:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

#8: Ha azt mondom, hogy nem kötekedésből írok valamit, akkor úgy is van. Műszaki ember vagyok. Latinul nem tudok, csak néhány szót (mint a Luna) és mondást, ellenben az összes programnyelvet ismerem és bárhová bejutok az interneten, wifin, bluetooth kapcsolaton keresztül, ha az persze nem sért törvényt. Nem is sejted, mennyire nem vagyok édes.

A Holddal kapcsolatos felvetésedet fizikai oldalról közelítettem meg és bár lehet, hogy Carmina Burana szerint nem így van, a Hold a valóságban kötött tengelyforgású, ennek következtében mindig ugyanazt az oldalát láthatod.

Ez tudomány és a megfigyelés, amit bármikor ellenőrizhetsz. Erről nem is folytatnám a vitát, ha nem haragszol (persze, hogy haragszol), ellenben arról már lehet vitázni, hogy mennyire köpönyegforgatók a politikusok. Szerintem mind az.

További szép estét Hölgyem és elnézést, hogy nem vagyok a művészetek nagy rajongója.

2019. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

"ha nem haragszol (persze, hogy haragszol)"

Műszaki ember :) Aki alaptalan feltevéseket hangoztat, miközben nem akar kötekedni. Gondolom te is látod itt az öniróniát, amit írsz.

2019. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"ennek következtében mindig ugyanazt az oldalát láthatod."

Tehát ugyan azt a Holdat látod, amikor teliholdvan, mint újholdkor. Értem.

2019. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

#12:Mi volt az alaptalan?

#13:Miért, még mennyi holdja van a Földnek?

2019. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Alaptalan volt az általad generált érzelem, amit rám kivetítettél. Dehogy haragszom rád. Ezt csak te képzeled be.


Hazugság azt állítani, hogy újholdkor ugyan annyit látsz a Holdból, mint telihodkor.


De off topikolhatunk reggelig, ha nem értetted meg elsőre, hogy a váltakozó arcú politikus mit jelent, akkor hiába hencegsz a programozási tudásoddal, ami teljesen irreleváns, csak azt tudod bizonyítani magadról, hogy kötekedni szeretsz, de kicsit sem hajlasz a megértésre.

2019. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha már személyeskedés felé vitted az irányt, te azt bizonyítod, hogy nem szereted, ha nincs igazad. Idővel majd megtanulod, hogy nem oszthatja mindenki a te véleményedet.

Hogy én hencegtem? Te hencegtél a műveltségeddel, én csak frappánsan válaszoltam hogy lásd, ahogy minden ember, úgy mi is különbözünk, mind másban vagyunk jók. Vagy nem sikerült felfognod a tanulságot?

Nem projektáltam semmit, csak következtettem a reakciódból arra, hogy alaposan felhúztad magad. Ezek szerint mégiscsak jó volt a következtetésem. Előre jeleztem, hogy nem kötekedésből írtam. Vagy nem értesz a szép szóból?

Nyugodtan offolj, engem nem zavar.

Hogy megbékélj, a Holddal kapcsolatban legyen igazad és mindig más holdat látunk, vagy más arcát, nekem mindegy. Most remélem, hogy folytatódik a boldog életed és továbbiakban is mindig igazad lesz, mindennel kapcsolatban és mindenkivel szemben.

2019. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Azoknak, akik azt mondják, hogy csak a fideszt együttesen lehet legyőzni: Ott lett volna a harmadik tengely, a mostanában alakuló jobbik-lmp irány, ahova mehetett volna harmadiknak, de ahogy látom valamiért sokaknak csak az mszp-dk jelenti az ellenzéket

És ez elkeserítő...


(nem vitatom, az lmp-nek is van néha fura döntése megmozdulása, de még mindig hitelesebbnek tűnik, mint a szocik/fletó...)

2019. ápr. 7. 01:19
 18/20 anonim ***** válasza:
Pattogsz még a saját ugratásod miatt :) de kevés vagy te ahhoz, hogy haragot vagy bosszúságot válts ki. Provokálni ellenben tudsz. Ezt meg kell hagyni.
2019. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem fogalmaznék ennyire drasztikusan. Inkább csak eloszlott a rózsaszín köd és rádöbbentek, hogy mekkora a szakadék aközött, amit ők hittek a politikáról és amilyen valójában.

A fidesz idején, a kilencvenes évek elején még elég volt a hangoskodás. Ők is így kezdtek. Ők is azt hitték, egyedül marha erősek. Aztán egy sor dologban ellentmondtak maguknak. Az első kormányzati pozíciót is a kisgazdáknak és az mdf-nek köszönhetik.

Csakhogy amilyenné tették a politikát és ezen keresztül az embereket, ma már nem működnek azok az eszközök, amikkel a fidesz még sikert ért el. Akkor mèg nem volt ennyire érzelmi alapú a politika, nem voltak ennyire lebutítva a szavazók. Akkor program kellett. Ma ellenségkép.

2019. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Tehát ugyan azt a Holdat látod, amikor teliholdvan, mint újholdkor. Értem."


Te is ugyanazt a Holdat látod. Abból nincs több. Csak nem ugyanannyit látsz belőle.

2019. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!