Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mi lesz pár év...

Fideszesek, mi lesz pár év múlva, amikor majd arra eszméltek, hogy igazából sokkal több a bevándorló Magyarországon?

Figyelt kérdés
Exponenciálisan nő a más kontinensekről betelepítettek száma a Fidesz propagandája ellenére. Az ellenkezőjét teszik annak, amit mondanak.

2019. ápr. 7. 23:11
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
61%
Én igaz adatokat mondtam, ha te nem hiszed, nem vagy képes utánna nézni nem az én bajom.
2019. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
61%
Az meg a másik hogy nem vagyok a szolgád, ennyi idő alatt már rég utána járhattál volna.
2019. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
32%

A "szerintem" nem adat. A "tapasztaltam" nem adat. A "rengeteg" nem adat.

Te adatokra hivatkozol. Én ezeket az adatokat kértem. Az önérzetes mellèbeszélés nem érdekel. Ha hivatkozol valamire, tudd azt prezentálni is.

Kértem, nem követeltem, tehát ezen felesleges fortyogni. Voszont mivel sokadik kérésre is csak mellébeszélsz, egyértelművé vált, hogy légből kapott információkkal dobálózol. Ezzel hiteltelenné is tetted magad. Köszönöm, a témát lezártam.

2019. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak ezeket mondtam, viszont ez logikus hogy kevesebben jönnek erre, ezt számtalan oldal meg is írta, csak más-más oldalak másképp tálalják.:)
2019. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
61%
Ennyi idő alatt utánna járhatál volna bőven, de te csak velem akarsz kötekedni. :)
2019. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!