Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok Novák Katalin...

Ti mit gondoltok Novák Katalin legutóbbi nyilatkozatáról?

Figyelt kérdés

"Azok a fiatalok, akik ennyi segítség után mégis elhagyják Magyarországot, meg is érdemlik sorsukat, hisz elárulják Hazájukat, Kormányukat,amely mindent megtett értük.

Fogalmazhatnék úgy is, hogy szüleik nem nevelték őket magyar identitásra, ez pedig nem más, mint hazaárulás.

Ennyi segítséget sehol nem kapnak a világon, tehát pusztán kalandozásra vágynak egy jobb élet reményében!"

----------

én személy szerint egy nagyot nevettem rajta, csak sajnos nem a jóízűt... szerintem a hölgy egy teljesen más univerzumban él, mint mi...

kíváncsi lennék a ti véleményetekre is!



2019. ápr. 8. 16:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Van, aki hisz ennek az kamu oldalnak? Nézd már meg rajta a többi cikket. De a ,reklámokból' is latszik, hogy kamu oldal. Még mindig itt tartunk, hogy azonnal igaznak hisznek valamit az emberek, mert látták neten????
2019. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezen az oldalon van: ő a fiam, 26 éves, fél szemére vak, segítsenek neki. Aztán be van szúrva egy spanyol színész képe. 🤣 ennyit erről az oldalról. De a legszomorúbb a sok gyűlölködés.
2019. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

#7

Apró bibi a linkkel, hogy egy korábbi saját cikkükre hivatkoznak, ahol nincs megjelölve sem az hogy hol, sem az hogy mikor mondott ilyesmit Novák Katalin. Nézd meg, semmi nincs róla. Mondta ezt egyáltalán?

[link] ,ide jutsz el a te linkedről.

2019. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%

Én is találkoztam vele, àlhìr.

De épp azért veszik be annyian, mert nem olyan hihetetlen, mondanak ilyeneket a kormánypàrtiak rendszeresen.

Természetesen nem hazaàrulò, aki nyugaton próbál szerencsét. Az itthoni fiatalok támogatása kb abból áll, hogy adositsd el magad. Nem valódi segítség

2019. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%
Ezt az ostoba parasztasszonyt azért húzta elő a fidesz hogy legyen kivel foglalkozni.Ő csak egy lökhárító akinek annyi a dolga hogy magára vonja a figyelmet.
2019. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Politikus akkor se mondana hasonlót, ha így is gondolná. Szóval nem igaz.

Itt lenne az ideje felelősségre vonni az ilyesmiket terjesztőket.

2019. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Miért kell általánosítani?

Ahány ember, annyiféle okból megy ki. Van, aki tényleg szarik bele és utál itt mindent. De van, aki kényszerből megy ki. Meg olyan is van, akinek munkájából adódóan külföldi tapasztalatokra van szüksége, amit egyébként majd akár kint, akár majd itthon a hazája javára hasznosít. A reformkorban az összes politikusunk külföldön töltött huzamosabb időt, ismeretszerzés céljából...

Engem hazaszeretetre neveltek és nem hagynám itt ezt az országot (és nem, ennek semmi köze a kormányhoz, nem is szavaztam rájuk), de gusztustalan ez az általánosítás.

2019. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

tovább is van:


“Boldog asszony vagyok, amiért a Fidesz párt tagja lehetek.

Minden erőmmel harcolni fogok az igazságunkért.

Soha nem volt még kormány, aki ennyit tett volna a magyar családokért, mint mi.

Számtalan olyan törvényt léptettünk életbe, amely lehetővé teszi a családok számára a kiegyensúlyozott, nyugodt életet.

Nem véletlenül kaptunk a néptől 70%-os bizalmat.

Hiába próbálja az ellenzék uszítani az embereket, olyan stabil lábakon áll kormányunk, amely megrendíthetetlen.

Statisztikai adatok mutatják, hogy tömegével jönnek haza a fiatalok, mert belátták végre, hogy itthon sokkal könnyebb az élet, mint külföldön.

Rengetek új munkahelyet hoztunk létre, melyek több 100 ezres fizetést biztosítanak az emberek számára.

Akik ennyi segítség után is elhagyják Magyarországot nem is méltóak arra, hogy itt éljenek.

Nyugodt szívvel ki merem jelenteni, nem mások, mint hazaárulók, hisz hálátlanok annak a kormánynak, akik annyi jót tettek velük, mint még egyetlen kormányzáson lévő párt sem!”


ritkén szoktam zsigeri gyűlöletet érezni emberek iránt, de most felé sikerült. mint egy jóllakott óvódás. belehazudik a pofánkba, aztán mindenki hazaáruló aki nem akkora kegyeltje a rendszernek, mint ő.

2021. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2021. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ettől még lehet fake
2021. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!