Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a legelfogultabb...

Melyik a legelfogultabb kormányellenes média?

Figyelt kérdés
hvg? Index? 444? vagy melyik?

2019. ápr. 9. 01:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem legboduletesebb hulyesegeket a 444 irja. De az index is rengeteget hazudik. Hvg pedig annyira alszent hogy magat fuggetlennek mondja...
2019. ápr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
79%
A népszerűbb függetlenek közül a 444. A kisebbek között nyilván a pártjukhoz közel állók, pl. Nyugati fény.
2019. ápr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 tgt ***** válasza:
68%
A 444 legalább annyira kritikus az ellenzékkel, mint a kormánnyal. Valóban van egy értékrendje, és azon keresztül szemléli a világot, de nem gondolom elfogultnak.
2019. ápr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj, hogy a fidesz is hazudik meg az ellenzék is. Egy olyan párt nincs ami brcsületes lenne. De legálóbb Mészáros és a többiek degeszre keresheti magát. :)
2019. ápr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a hvg és a 444 rendben van.

A nyugati fény, gondolkodò meg az ilyen ehhez hasonló portálok inkább elfogultabbak. A mérce is szerintem.

Meg rengeteg kamu, alhirt terjesztő ellenzéki oldal is van. Ezeket kéne kigyomlàlni, alhireket terjeszteni egyik oldalnak sem kéne.

2019. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
444 es az elfogulatlatlansag... jo vicc
2019. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
Én a Klub rádiót használom kabarépótlónak. Aki szeret jókat nevetni a bődületes hülyeségeken, bátran tudom ajánlani! Főleg B Gyuri bácsit ! :D
2019. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hvg, 444,index,nepszava
2019. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Valaki meséljen már mik voltak az ellenzéki oldalon ( és ott is a fősodrású médiumokban, mint 444 , index, hvg) olyan hazugságok, amik vetekedtek a kormánymédia kamuival? Mert nem dereng, hogy nagyon kamuztak volna fideszes politikusról, szemben a kormánymédiával, ahol minden hülyeséget összehordtak Vonáról, Juhászról, Hadházyról stb...
2019. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Indexnek például volt Nógrádi György lejárató cikkje még pár éve mikor a menekültvalsag kirobbant. Arra emlékszem, hogy mikor azt olvastam, kapcsoltam: nem létezik független, propagandamentes sajtó ebben az országban.
2019. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!