Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schneider Tamás milyen vezetőj...

Schneider Tamás milyen vezetője a jobbiknak?

Figyelt kérdés
Jó avagy rossz? Megfelelő a párt élére?

2019. ápr. 10. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont olyan, mint a jobbik. Tökéletes.
2019. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért? Ő a vezetője? Ha az utcán kérdezik meg tőlem, nem tudtam volna megmondani.... A szocista Tóth Bertalan nevét is azért tudom, mert ő az a listavazető, aki nem is az!
2019. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a nagy igazság, hogy én régebben Jobbik szavazó voltam, de pont az olyasféle alakok miatt mint amilyen ő is, már nem vagyok hajlandó rájuk szavazni.
2019. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rossz.

Most komolyan, nagynehezen sikerült a Jobbikot kicsit bentebb hozni a szélről, erre jön egy ex-skinhead, akinek nulla karizmája és kiállása van, elég csúnya múlttal.Nem azt mondom, hogy Schneider rossz ember vagy ilyesmi, de véleményem szerint a pozícióra nem valami alkalmas ember.A Jobbik egyenlő volt Vonával.

2019. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem egy karizmatikus pali az tény.

Sőt elég jellegtelen.

Viszont kitart jelen helyzetben és körülmények között is ami becsülendő.

2019. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon remélem, hogy a '22-es választásokra visszatér Vona a Jobbik élére, különben nehéz lesz behúzni azt az X-et. Fidesz, MSZP, DK kizárva, Momentum most feküdt össze velük. Maradt az LMP és a Jobbik. Keserű szájízzel, de az egyikre muszáj lesz szavazni...
2019. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Jobbikban kb. belső harcok mennek folyamatosan mindenen és mindenért, és tervezi már pár jelenlegi Jobbikos "nagykutya", hogy lelép.Ha igaz az, amit a Jobbikos ismerőseim mondanak.


Akkor van az LMP...de Detti nélkül inkább hagyjuk.

2019. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Milyen nagykutyák maradtak a Jobbikban? Az egész pártban maradt 3 ember, akinek tudom a nevét, pedig régebben vagy 10-et fel tudtam sorolni.

2019. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra a háromra kb.
2019. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!