Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a gyakori...

Szerintetek is a gyakori kérdések politika rovata tükrözi a magyar valóságot és a társadalmat?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 10. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem torzít egy kicsit. Azért remélem nincs ennyi szélsőséges buta kretén az országban, mint itt.
2019. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem igazán,mert van kb 3 fideszes meg 4-5 bérfideszes itt mindenki más ellenzéki.

A valóságban meg kevesen nem merik bevallani,de sokan sunyiban meg mégis a fideszre szavaznak.

Fura ez.

Mert kezd kialakulni egy fajta félelelem a közösségekben hogy bírálják a fideszt nyíltan olyan társaságban ami több 2 főnél,ugyanakkor a fideszesek meg nem merik bevallani hogy azok.

Tehát mindenki tart mindenkitől ezen a téren.

2019. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem!

Itt azok vannak (nagyon kevés kivételtől eltekintve)akik nagyon ráérnek, akár napközben is.

Munkanélküliek, mamahoteles eltartottak, mások által kitartottal, nyugdíjasok, unatkozó kismamák, mentális betegséggel leszázalékoltak, magányos megkeseredettek, 13 éves életművészek.

Én is benne vagyok egyikként a felsorolásban, de nagyon remélem - sőt biztos vagyok benne - hogy az ország szempontjából nem ez a releváns.

2019. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
#2: Érdekes, pár éve még arról volt szó, hogy az emberek annyira félnek a Fidesztől, hogy nem merik nyíltan felvállalni az ellenzéki elkötelezettségüket; most meg pont fordítva lenne? Szerintem túlbonyolítod. A titkos parlamenti választásoknál semmi nem tükrözi jobban a színtiszta valóságot.
2019. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Csúnya lenne.
2019. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem jól látja a 2-es. Itt a lényeg a tök átláthatatlanság érzetének a fenntartása ilyen téren.
2019. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A valóság és a gyakorikérdésekponthu (vagy bármely más internetes megnyilvánulások) között az a különbség, hogy a valóságban nehezebb felismeri a trollokat.

Trollokkal ugyanúgy tele van az online és az offline világ és egyre csak szaporodnak.

A trollok között vannak csak alkalmi de értelmesek (kevesen vannak, ők inkább csak humorizálnak), és permanensen hülyék (a többség, ők zsigerből azok).

Ez korunk legnagyobb problémája.

A válaszom igen, tükrözi az online tér a valóságot, csak online azért feltűnőbb a sok troll, mert itt előbújik az igazi énjük.

Érdekes ellentmondás, hogy nem csak a névtelenségben keresendő ennek oka. Mióta létezik a Facebook, tudjuk, hogy a nevüket vállalva talán még többen felvállalják az interneten, hogy mekkora hülye trollok, talán pont azért, mert azok, amik.

2019. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!