Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a kormány...

Elképzelhető, hogy a kormány születési és létszámstatisztikát fog hamisítani hogy ne süljenek fel a családtámogatási programmal?

Figyelt kérdés
Én simán kinézek már ezekből akármit.
2019. ápr. 11. 22:49
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező először cáfold meg amit mondok, aztán mond hogy a levegőbe beszélek. Külföldön is magasabbak az árak. Ha ezt felhozom mindjárt azt mondjátok hogy a bérek is nagyobbak, nálunk is így van 2010 óta nőttek az árak de a bérek is jelentősen.
2019. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
66%
Az eredeti kérdésre visszatérve nem hamisítani fognak, hanem más nézőpontból közelítik meg a kérdést mint az ellenzéki szavazók. Hozzáadnak, beleszámítják a kínaiakat is meg a türkméneket mert ők a barátaink és a rokonaik, aztán a végén kijön a várva várt eredmény.
2019. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Én cáfoljam a te levegőbe mondott állításod? Nem inkább neked kéne bizonyítani amit mondasz? Egy vitába nem az a szokás hogy az egyik fél mond egy állítást amit érvekkel és forrásokkal alátámaszt? Nálatok úgy megy hogy mond az egyik fél valamit indoklás, érv és forrás nélkül, és ha azt a másik nem cáfolja meg akkor az úgy van? Gondolkozz már kicsit.
2019. ápr. 11. 23:38
 24/44 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező nem cáfoltál meg, senki sem cáfolta amit mondok. Először cáfoljál meg te más adatokkal, ha szereted hazugság amit mondok. Én nem tartozom neked bizonyítással, ennyi idő alatt meg cáfolhattál vagy utána nézhettél volna.
2019. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
63%
Hát igen vannak emberek akik megcáfolhatatlanságban élnek.
2019. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
59%
Gyurcsány alatt jobban éltünk mint ma.A Fidesz kormány minden intézkedése kizárólag a burzsoáziának kedvez
2019. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
59%

Szegény kérdező, még látom nem esett le neki, hogy kivel próbál vitatkozni. :-D


Én már futottam vele egy ilyen kört, pont ugyanebben a témában.


ui. nem gyanús, hogy hirtelen mennyire felpontozódnak itt "valakinek" a válaszai? :-)

2019. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
46%

Vicces, vicces. :D

Én a generációk süllyedése miatt nem akarok gyereket, nem pedig a "lakhatás" miatt. Lehet rajta zsörtölődni, viszont régen sem ment máshogy.

Több idősebb ismerősöm, akinek nem a lételeme a rinya, mesélték, hogy mennyit dolgoztak azon, hogy felépítsenek egy házat, vagy vegyenek egy lakást. Itt meg 1 év munkára szeretnének egy kúriát.

2019. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Na jó hagyjuk a 3.14csába :D Látom reménytelen. Az értelmes válaszokat köszönöm.
2019. ápr. 11. 23:47
 30/44 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg hasonlóan trükköznek majd, mind a foglalkoztatottsági adatokkal. Szépen beleszámolják a már több éve külföldön élő magyar párok gyermekeit is.

De ez csak egy példa, biztos lehetne többet is összeírni.

2019. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!