Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a kormány...

Elképzelhető, hogy a kormány születési és létszámstatisztikát fog hamisítani hogy ne süljenek fel a családtámogatási programmal?

Figyelt kérdés
Én simán kinézek már ezekből akármit.
2019. ápr. 11. 22:49
1 2 3 4 5
 41/44 SZücsöm ***** válasza:

36 ja nem olyan sötét a helyzet hisz csak minden állami szervünk döglődik fél lábbal a sírban vannak és mindenki hagyja el ezeket a pályákat. Ezért nincs orvos,rendőr,tanár,óvónő,postás,buszsofőr elég. Igen még túlóráztatással 1 ideig lehet éppen csak hajtani ezeket a döglődő szerveket.


A szolgáltatások szar minőségűek több szempontból is a a hozzáértő szakmunkásaink leléptek külföldre példa a szolgáltatásokra: 1 repülő út vagy egy autópálya matrica olcsóbb pl: Ausztriában úgy hogy a minőség pedig jobb.


A hihetetlen mértékeket öltött korrupcióról ne is beszéljünk mert erről órákig lehetne írni.


Bár rengetegen rettegnek a bevándorlási "problémától" amit én amúgy nem igen tapasztaltam mármint hogy bármilyen migráns is azzal a szándékkal jött volna hogy itt maradjon viszont a kivándorlási problémát annál jobban megérzem hisz ismerőseim közül is nem kevesen hagyták itt az országot és nem kalandvágyból és nem is csak pár évre.


Ehhez kapcsolódik valamennyire az a tény is hogy nekem valószínűleg nyugdíjam már nem lesz szal amíg meg nem pusztulok dolgozhatok mivel ugyebár 1. fogy a magyar 2.


„A szociális hozzájárulási adót 2013 előtt még munkáltatói nyugdíjjáruléknak nevezték. A járulék és az adó között azonban egy nagyon fontos különbség van: A járulékért cserébe jogosultak vagyunk ellenszolgáltatásra, a levont adó viszont bármilyen „közügyre” felhasználható.” Tehát lehet hogy a nyugdíj járulékot amit évekig fizetsz soha a büdös életben nem fogod látni.


Igazságszolgáltatásunk még mindig a rendszerváltás előtti időket idézi, a szabad sajtót szép lassan ellehetetlenedik, alkotmányunk jelenleg nincsen és így tovább....... folytathatnám még sokáig hogy miért leszünk egyre nagyobb sza*ban ahogy telnek az évek.


Szóval nem nem túl fényes a helyzet.

Persze legalább nem afrika vagy india putriiban élünk ilyen szempontból tényleg nem vészes csak én nem hozzájuk akarom hasonlítani Mo-t úgy hogy Európa közepén helyezkedünk el és még az Eu-ban is benne vagyunk.

2019. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Milyen Szolgáltatásra gondolsz, ami haldoklik?

Max a szolgáltatást végzők munkamorálja haldoklik, a gerjesztett feszültségek miatt.

Aláírom, nincs minden rendben, de amiket hallok beszelgetésegben és olvasok interneten, az borzasztó. Lehet fel is teszem egy kérdésbe összeszedve és akinek van kedve kultúráltan diskurálni erről a két esetleg több féle nézőpontról, annak belinkelem.


Kérdező elnézést kérek az off miatt, hogy kicsit elkanyarodtunk a kérdés lényegétől.

2019. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

39es ne forgasd ki a szavaimat.

A cukros témához annyit, hogy együtt megyünk bevásárolni, van mikor külön külön és mivel havi 1kg-ot használunk el nem vág földhöz az a 20ft.

A kenyeres témával megsérthettelek, de van e rá alapod, hogy ebbe belekötöttél?

Én tapasztalataimat írtam le, ha elismerés, ha leszólod nekem akkor is ez a véleményem.

Nem kell messzire visszamenni, hogy észlelje az ember a kenyér problémát.

Ez viszont már megint más téma volna. Remélem azért egyszer eltudunk úgy beszélgetni, hogy nem próbálsz negatív jelzőket aggatni rám és a "biztos ez még az" témával rám cáfolni.

2019. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 SZücsöm ***** válasza:
42 Valamit félre olvastál. Én azt írtam hogy "A szolgáltatások szar minőségűek" az állami szervekre írtam azt hogy döglődnek. Azokból meg mindegyik valamelyik jobban valamelyik kevésbé.
2019. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!