Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik, hogy a Momentum a...

Létezik, hogy a Momentum a legtámogatottabb párt Budapesten a Fidesz után?

Figyelt kérdés
Nézpont intézetnek jött ki egy felmérése a főpolgármester jelöltekről és ott mellékesen van odavetve, hogy a Momentum 13%-on áll Budapesten, míg a többi ellenzéki párt 10% alatt van.

2019. ápr. 13. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

"a Momentum 13%-on áll Budapesten, míg a többi ellenzéki párt 10% alatt van."


Biztos hogy nem létezik ilyen.A momentum kb. egy új, kicsit fiatalosabb Együtt 2.0.Majd pár év után feloszlatják magukat, mert fenntarthatatlan lesz a pártjuk, meg mert nem fognak sehova se jutni.


Nem, nem vagyok fideszes, csak tisztánlátok.

2019. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Demszki 20 éves főpolgármestersége után és arról, hogy egyéniben Dk-s jelöltet szavaztak be tavaly a parlamentbe, én a fővárisiakról bármit el tudok képzelni.
2019. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Országosan 1-4%-ra mérik a Momentumot, az olyan 80-320 ezer szavazat, Budapesten a 13% az 180 ezer szavazat. Szóval ha a túlnyomó többsége a szavazóiknak Budapesti akkor ez akár lehet is realitás csak azt nem értem ha tényleg ennyire erősek Budapesten akkor miért álltak be az MSZP, DK mögé ahelyett, hogy ők akarnák megszabni a feltételeket az összefogáshoz.
2019. ápr. 13. 14:34
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Már olyan hülyeségekkel képesek jönni a közvéleménykutatók, meg olyan szinten ellentmondanak egymásnak a különböző kutatóintézetek felmérései, hogy teljesen hiteltelenné váltak. Mikor igazuk lesz végül akkor az csak annyit jelent, hogy pont beletrafáltak.
2019. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
A Momentum elárulta magát azzal, hogy a DK-val és MSZP-vel összefogott. Elfognak tűnni mint az Együtt.
2019. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4 ha tudsz másik ilyen kutatóintézetet ami mérte a Momentumot Budapesten akkor azt szívesen megnézném én is. Mert eddig nekem ez az első ilyen információm azért hitetlenkedem de attól még lehet köze a valósághoz, mert a Momentum igencsak Budapesti párt. Ha meg vesszük, hogy országos választásokon a Fidesz 40% körül teljesített Budapesten akkor a fennmaradó 60%-ot a Jobbik, MSZP-P, DK, LMP, Momentum, MKKP kell adja.

MSZP-P-re 16%.

Jobbikra 10%.

6-6%-ot számoljunk a DK-ra, LMP-re.

MKKP-re 4%-ot. (Országosan 1,79-et tudtak de gondolom a szavazataik többsége városokból jöhetett)

Akkor még mindig marad 18%-nyi szavazat.

2019. ápr. 13. 15:57
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Újpesten 1 hete sincs a bejelentésnek hogy egy momentumos áll ki a fideszes ellen a polgármesterségért és már most rengeteg honnan hallom hogy-végre.

Mondjuk újpesten is bemérték az embereket és az jött ki hogy a szociknak nem hisznek már plusz olyan gyűlölt pali lett a fideszes polgi a regnálása alatt hogy szinte bárki kiállítható ellene az legalább egálra ki tudja hozni.

Egy jó kampánnyal meg legyőzheti.

2019. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Választást kell nyerni... Nem közváéleménykutatást. Az reprezentatív. Nem pedig az, hogy az általad szimpatikusnak gondolt társadalmi csoportokat felhívod
2019. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 választást nem úgy lehet nyerni, hogy a legnépszerűbb ellenzéki pártok adják a javát a jelölteknek? Most ha ez a Momentum akkor mégis hogy lehet hogy belemennek egy olyan alkuba ahol ők a még futottak és az MSZP-DK diktál akik elméletileg még a 10%-ot se érik el Budapesten.
2019. ápr. 13. 16:15
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom elképzelni. Még a fiatalok között sem lehetnek a kirakatba kitett embereik népszerűek.
2019. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!