Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz ugyan olyan nemzet...

A Fidesz ugyan olyan nemzet és hazaáruló mint az MSZP és a többi?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 14:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem rosszabbak! Az MSZP legalább elismerte hogy elcseszték és hogy loptak!

A fidesz meg ha lebukik megbünteti azt aki lebuktatta!

Olyan horror árakon folynak a beruházások hogy az eszem megáll hogy van bőr a pofájukon folytatni!

Nagyon nagy baj lesz itt ha az Unió el kezd szaglászni az Uniós befektetések után és rákérdeznek egy két dologra hogy egy két milliós beruházásban mi került 25 millióba?...stb Sok ilyen folyik az országba! De nem baj válasszátok meg újra ezt a sikkasztó bandát majd a gyerekeitek és az unokáitok fogja vissza fizetni! :)

Hajrá csak így tovább MAGYARORSZÁG

Ja és még mielőtt valami okos fidesz bérenc mondaná hogy én is meg a gyermekeim is fognak fizetni megmondanám nekik hogy én addigra már külföldön élek! Szóval puszi a hasatokra és sok sikert a mély torkozáshoz! :D

2019. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A Fidesz a lehető legroszabb párt ami létezik. Undorító, kurruptsaga nem kifejezheto, sok család életét tonkretettek mar a kornyezetembe,mert egy adott illető pl olyan cégnek volt a könyvelője aminek az igazgatója nem Fideszes. És ezért börtönt kapott. Természetesen választások előtt.. Undorító, utolsó banda. És egyik sem volt még jó párt Magyarországon az tény, de a Fidesz toronymagasan viszi a legelső helyezést korruptsagba
2019. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem!!!

Rosszabb...

2019. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!