Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ennyi kell már csak...

Komolyan ennyi kell már csak ellenzéki oldalon?

Figyelt kérdés

Belenéztem a mai DK "kampányba" ahol felszólaltak az EP képviselő jelöltek, Gyurcsányné meg a Molnár meg még páran és semmi másból nem állt az egész csak Orbán válogatott szídalmazásából, de már nagyon durva szinten.


Komolyan ennyi elég? Szídják a kormányt és kész?

Elhiszik, hogy ezzel nyerhetnek?


2019. ápr. 14. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ki mondta hogy nyerni akarnak? Csak a saját táborukat akarják mozgósítani amihez ez tökéletes már 2002-ben meg 2006-ban is ez ment pedig akkor még Orbán igazi kiscserkész volt.
2019. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem tudatosan áll javarészt csak ennyiből azaz nem akarnak alternatívát kínálni hogy szavazókat nyerjenek csak a saját táborukat akarják megtartani.
2019. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Orbán meg másról sem tud beszélni mint a migránsokról. Az ő szavazóinak meg arra van szüksége hogy meglegyen a napi rettegés adagja.
2019. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
A baloldal vezető ereje címért folyik ott a küzdelem, csak egymástól tudnak elvenni szavazatokat. Ezért indította Ceglédi Csabát is a DK, a saját híveinek megmutattják ezzel, hogy ők az igazi kemény legények.
2019. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Rühes fidesz.
2019. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Gyurcsány nagy gazember, a prímszámok kígyózása is komoly kihívás számára, de nem rossz stratéga!!!!

Összegyüjti a fidesz fóbiiásokat egy akolba. Így naprakész, pontos statisztikai adat lesz, hány olyan ember van, akiknek mindegy mit csinál egy olyan kormány, amit nem a böszme vezet!

2019. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

"Orbán meg másról sem tud beszélni mint a migránsokról."


Miről kéne beszélnie? Azok lepik el Európát nem a kakaduk, ha úgy lenne, akkor a kakadukról beszélne.

2019. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%
A DK-nak elég az 5%, hogy Fletóné végre elhúzhasson ebből a (khm, idézem) "qrva országból". Csak az ura is takarodna utána...
2019. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ezek ennyit tudnak kb., semmi többet.
2019. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egyszerű üzenetet akartak eljuttatni a szavazóknak. Nincs ebben nagyon meglepő, se nem egyedi. Ilyen volt a Jobbiknak a "Ti dolgoztok, ők lopnak" kampányuk, de ilyen a fidesz kampánya is évek óta, "Soros, Brüsszel, migráncs".

Hogy mivel lehet nyerni, azt senki se tudja. Például én régen nem gondoltam volna, hogy migráncsozással, sorosozással (azt se tudtam ki az a Soros) és brüsszelezéssel lehet nyerni, de bebizonyosodott, hogy nem csak lehet, de hatalomban is lehet ennyivel maradni. A választók már csak ilyenek.

2019. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!