Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha holnaptól a gyíkember-konte...

Ha holnaptól a gyíkember-konteót nyomatná a kormány tévében és plakátokon, az ország fele simán elhinné?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
40 fölötti korosztály simán
2019. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A fiatalabbak talán nem? Sok fiataltól is hallani sajnos a migráncsozós dumát.
2019. ápr. 21. 12:30
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Soros, Migráns, Mi vagyunk a keresztények, megvédjük az országot, nem lopunk stb baromságokat is bevették a narancszombik....


Ha a fűrer azt mondja az az igazi magyar aki narancssárgát xarik ezek elkezdenének ételfestéket inni hogy a fűrer boldog legyen.....


szánalmasak

2019. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
A nyuggerek 1 perc alatt megkajálnák, és elkezdenék öldökölni azokat, akiket gyíkembernek hisznek.
2019. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen,elhinnék
2019. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Molyember ***** válasza:
55%
Van pár sérült, aki már most is hiszi.
2019. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Gyíkemberek léteznek. Zsidók meg nem. Soros csak kitalált alak, gépes grafikával rajzolták a fejét unreal engine -ben.
2019. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Pár ősi idegenek rész felhasználásával simán össze tudnának állítani egy kampányt.

Napi többször mennének kamu tudósokkal interjúk elemzések a tv ben rádióban és a fő szavazóbázisuk a nyugdíjasok és a romák elhinnék.

2019. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

#3

Kertész megmondta, hogy a magyarok genetikusan alattvalók. Akkoriban mind nevettünk rajta, de azóta világos lett, hogy ezek tényleg mindent megtesznek, hogy hű alattvalói legyenek a döbrögiknek.

Így utólag már nem is értem, hogy lehettem ennyire vak, de 2011-ben még egyáltalán nem látszott ennyire, hogy mindent benyalnak. Éppen csak túl voltunk Gyurcsányon, Bajnain és az MSZP-n és akkor még úgy tűnt, hogy a magyarok simán lázadnak a hatalom ellen, nem engednek neki még abban is, hogy beleköpjenek a szájukba.

Kertész egy látnok volt vagy én nem is tudom.

2019. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
#9. Nem tudom hogy rá lehet-e fogni genetikára, ha igen akkor az osztrákokra is igaz kell hogy legyen amit leírtál hiszen a két országnak gyakorlatilag pontosan megegyezik a génállománya.
2019. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!