Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem számoltatt...

A kormány miért nem számoltatta el Gyurcsány ferencéket 2010 után?

Figyelt kérdés
Részben emiatt is lettek megszavazva mert megígérték, hogy elszamoltatjak a volt MSZP kormányt. Nem így történt sőt a többit már tudjuk.

2019. márc. 4. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Újabb Fideszfikázó kérdés. Rekordkísérlet van?
2019. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez miért fidesz fikazas? Csak kíváncsi vagyok rá, mert én magam is ezért is szavaztam rájuk 2010ben
2019. márc. 4. 17:17
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Megpróbálták elszámoltatni, de nem tudták, mert nem tudtak semmit rábizonyítani.
2019. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem krealtak valami bizonyítékot? Ki van zárva h semmi bizonyíték sem volt....
2019. márc. 4. 17:20
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Próbáltak hamis tanúzásra bírni embereket, Czeglédy Csaba maga is ezért ül a mai napig és aki követi az ügyét azt is tudja, hogy nem egyedüliként ígértek neki előnyöket ha Gyurcsányra hamisan vall. Mivel csak az ügyészség fideszes így a bíróságok nem ítélnek el ártatlanokat, de 2021 után amikor beindulnak a fideszes különbíróságoik már nem lesz szükség valódi bizonyítékokra. Beindulhat végre az ártatlan ellenzékiek bebörtönzése.
2019. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

"Megpróbálták elszámoltatni, de nem tudták, mert nem tudtak semmit rábizonyítani."


igen megpróbálták de nem a fidesz hanem Schiffer András tett feljelentéseket.

2019. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert az elszámoltatással biztosan jobb helyzetbe került volna az ország, mi? Ilyen alapon minden pártváltás után elszámoltathatnánk az előzőt, mert azzal ugye előrébb leszünk...
2019. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert a New Yorki szabadkőműves páholyok - akik a világot irányítják - megüzenték Orbánnak, hogy gyurcsán érinthetetlen bohócuk
2019. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom, viszont Vona Gábor is elszámoltatással kampányolt, a Fidesz legalább kormányra került.
2019. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert elvtárs elvtársnak nem vájja ki a szemét, a műsor pedig kell a barmoknak.
2019. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!