Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége miért a...

A magyarok többsége miért a nyugat-európaiakra és az amerikaiakra akar hasonlítani? Miért nem az oroszokra, törökökre, és a közép-ázsiai népekre?

Figyelt kérdés
Miért gondolják úgy, hogy pl. a német vagy a svéd életstílus, értékek, társadalom, kultúra jobb, mint a török vagy a mongol életmód?

2019. ápr. 21. 22:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
A sajtó (akár nyomtatott, akár elektronikus) a nyugati kultúrát népszerűsíti, sajnos sikerrel. De már a'80-as évek eleje óta.
2019. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Te miért akarsz inkább havi 500 ezer forintból élni, nem pedig 50 ezerből?
2019. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Németekre inkább anyagiakban amcsikkra külsőleg életstílusban lakásdesignban . Orosz szovjet típusú diktatúra megszállás volt már elég volt a szlávokból , török arab putris népség , mongol meg a felejtős kategória . Itt ezeknél kimaradt pár lépcsőfok a kúltúra meg a szabaddá válás terén . Ezen irányban pl zene fejlesztések filmek inkább angol-szász népek akik vezetők követendők .
2019. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Én pont fordítva tenném fel a kérdést. Hogy miért keletiek akarunk lenni nyugatiak helyett.
2019. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 TR75 ***** válasza:
84%
Azért folyik már az illiberális átnevelés, szóval lehet, hogy pár év vagy évtized múlva mindenki a kazah, török vagy mongol mintát óhajtja.
2019. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4%
Én az "átmenetet" pártolnám.
2019. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Vajon hol van több focistadion.

a. Németország

b. Mongólia

2019. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Bocs de neked mi közöd hozzá hogy ki mit szeret.

Egyébként átmenet nincs ? Mindenhol vannak jó és rossz dolgok is egyaránt.

2019. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem akarunk középkori állapotokat, diktatúrát, korrupt, tolvaj politikusokat. Szerinted a magyarok miért nyugati országokba járnak dolgozni, vagy miért ott telepednek le? Talán mert élhetőbb, szabadabb, magasabb az életszínvonal. Csudajó lenne jurtákban élni és kecskéket terelgetni a kietlen sztyeppéken. Költözz ki, ha ez vonz!
2019. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Mondj bármi rosszat Putyin-ról és "véletlenül" lelőnek.

Ja meg olyan "jó" az életszínvonal hogy vannak helyek (Oroszországban, Mongólia) ahol nem hogy net de még telefon sincs.


"Én sem értem" hogy mért pont Nyugatra mennek ki.

"Pedig hát tele van terroristával."

Jó a parasztnak az a 400 euró is igaz e, nem kell neki 2.000 a hanyatló Nyugaton.

Igaz is ők "halálra vannak ítélve". Mer a jelenlegi Kormányt véletlenül sem az agymosás tartja hatalmon.


Mint tudjuk fél Nyugat EU MO-ra jár vendégmunkásnak.

Nincs munkaerőhiány.

Virágzik a gazdaság, az egészségügy, az oktatás.

Sőt ezeket még ingyen is kapod.

Korrupció nincs mer "Keresztény Demokráciában" bűn lopni. Szólás szabadság van. Az emberek átlag 2 évente cserélnek kocsit. Használt piac nincs is. Mindenki mindenből ujjat vesz.

"Én sem értem hogy mért menne el innen bárki ?"

2019. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!