Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a 31 %-nyi magyar,...

Ki az a 31 %-nyi magyar, akiknek szimpatikus Semjén Zsolt?

Figyelt kérdés

De most komolyan. Az az ember, aki nagy kereszténynek hazudja magát, közben több tucatszor járkál vadászgatni évente, a világ minden tájára. Pl. svéd háziállatokra legutóbb...

Minden mondata szánalmas, azonnal lejön belőle, hogy egy divatkeresztény.



2019. ápr. 24. 13:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10-es: A rendszerváltás óta divat kifelé mutogatni, hogy “én milyen jó keresztény vagyok”. Jó részük előtte kommunista párttag volt.

Te elhiszed bárkinek, hogy jó keresztény, csak mert eljár néha misére és azt híreszteli magáról?

2019. ápr. 24. 14:07
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te egészen más körökben élsz kérdező mint én. Én azt vettem észre h a keresztényeket kigúnyolják akkor ha bármilyen témában meg akarnak szólalni és ők ennek ellenére vállalják h keresztények.
2019. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Komolyan, legyszi. Ez nagyon szomorú valahol. Hogy egy ilyen pöffeszkedő alak ennyire népszerű tud lenni az országban."


Az lenne szomorú, ha a magyar nyelvet beszélők körében is népszerű lenne.

2019. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13-as: Miért ennyire népszerűek az elsős érvelési hibák? A kérdés megválaszolása helyett a kérdező személyére támadsz. Mondjuk a kormány is ezt csinálja 0-24 (és a politikusok jó része, belföldön és külföldön egyaránt), nem csoda, hogy ennyire elfogadottá válik.

Amúgy telefonról írok, az nem mindig teszi helyére az ékezeteket, ha nagyon értelemzavaró, akkor kézzel kijavítom.

2019. ápr. 24. 14:59
 15/19 A kérdező kommentje:

12-es: Én azt vettem észre, hogy a családom negyede 89-90-ben hirtelen rendszeres templomba járó lett, pedig még ki sem hűlt a párttagkönyvük. Előtte be sem voltak hajlandóak lépni egy templomba, mert azt ugye párttagoknak nem volt szabad.

Szóval az ilyennel szemben nem csoda, hogy szkeptikus vagyok.

2019. ápr. 24. 15:11
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor a rendszerváltozásnak is köze van ehhez. Később az emberek jobban felmerték vállalni a vallásukat, mint a rendszerváltozás előtt. Hogy ez divatkereszténység lenne? Nem hiszem. Semlyén amúgy már 89ben megalapította többed magával a kdnp-t. Ilyen hosszú éveken át elég nehéz lenne divatozni.
2019. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy közvéleménykutatás általában manipulatív és a megbízó érdekének megfelelő eredményt hoz ki. Szóval a felmérés tele van kamuval.
2019. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés,mert nem kell mesteri emberismerőnek lenni ahhoz,hogy mindenkinek lejöjjön hogy ez a pali egy hazúg pojáca.

De igazából az egész ccsapat egy ilyen rossz arcú antipatikus párbeszédre képtelen fickó. Érthetetlen hogy miért szavaznak ilyen züllött figurákra méghozzá pont az a társadalni réteg akiket a leginkább megnyomorítanak. Mint a nyugdíjas meg a roma.

2019. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

" Lehet, hogy akkor a rendszerváltozásnak is köze van ehhez. Később az emberek jobban felmerték vállalni a vallásukat, mint a rendszerváltozás előtt. Hogy ez divatkereszténység lenne? Nem hiszem. Semlyén amúgy már 89ben megalapította többed magával a kdnp-t. Ilyen hosszú éveken át elég nehéz lenne divatozni."


Semjént j-vel írjuk, legalább tanulj meg helyesen írni, vagy a CAP központban ilyen rossz a magyar oktatást?


Ohh pedig ezernyi példa van, hogy a TSZ elnök elvtárs, tanácselvtárs hirtelen átment, ájtatoskodó, szentfazék, "istenfélő" emberré, valójában csak a sz**r lelkiismerete miatt mentegette magát és játszotta/játsza az ilyen az istenfélőt. De bizony, sok a "divatkeresztény".

2019. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!