Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány miért nem tud...

Gyurcsány miért nem tud leállni végre valahára? Már az összes párt belátta, hogy semmi esélye a fidesz ellen, de Gyurcsány teper.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Addig jó a fidesznek amig Gyurcsány teper.

Széttrollkodja az ellenzéket.

2019. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Mert Gyurcsány még hisz a józan magyar gondolkodásban, illetve ő az egyetlen valamire való ellenzéki politikus.
2019. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
A hataloméhség meg a prímszámok....
2019. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Gyurcsény kezdettől fogva Orbán embere, ha nem tűnt volna fel...
2019. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hadd teperjen, nem full mindegy neked?
2019. ápr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 De La Cruse ***** válasza:
41%

A gyurcsán féle gondolkozás nem elégszik meg valami más párt megsemmisítésével, ő akar lenni a főnök és ennyi a titok.

Bárkivel összefog de ő akar lenni a fontos és a megmondó ember és a parancs kiadó.

Ő nem politikus, hanem show man aki mindig a reflektor fényben állna.

Ezért önkéntelenül is szétver maga körül mindent.

2019. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány egyszer mondott valamit, amit én úgy találtam, hogy ez nagyon igaz. "Akinek nem tetszik, az elmehet." Így én kiköltöztem külföldre. Nem bántam meg.
2019. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 vadasz70 ***** válasza:
25%
Gyurcsány az egyetlen igaz politikus Orbáncal ellentétben
2019. máj. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyurcsány teper. Hát igen. Jó kifejezés. De Gyurcsánynak ott vannak a milliárdjai, ő nem a politikából él meg fizikailag. Ha a politikusi keresetéből venné a kenyeret, máshogy csinálná.
2019. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 George1971 válasza:

Ha a Gyurcsány tetteit.. valós tetteit újra átgondoljátok, semmi gonosz és sátántól való nem történt, hisz már azonnal börtönbe akarta záratni a FIDESZ 8éve... aztán megnyerték a választást és azóta még erősebb a sárdobálás.. és karaktergyilkosságok zajlanak. Márky Zay Pétert naponta piszkálják, keresztbe tesznek neki.. feljelentik, majd ezt leírják a saját LŐRINC újságokban. 100x bemondják a tévéikben... Ha megszólalt egy diáklány, már dobálják is a sarat.... Tehát Gyurcsány közelsem olyan hülye, mint próbálják beállítani (nem a kedvencem ! - nem azért írom- ez tény) Ebbe a mocsok országban 3000Milliárd nyugdíjvagyon tűnt el, majd a letelepedési kötvényeket adtak ki ukrán-orosz, kínai és afgán-arab embereknek.. amiket majd NEKÜNK kell visszafizetni, de az alap befizetések egy OFFSHORE számlán elvesztek.. Stadionok épülnek, kisvasút... nagyvasút kínaiaknak Lőrinc által...

Ez a csekély értelmű gázszerelő nem izgat ????? hogy már az ország 80%-a az övé.. hogy ha működik egy vállalkozás és ott megjelennek és bekebelezik, vagy megveszik a hiteleiket és elveszik a céget.. FIDESZ MAFFIA

2019. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!