Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a DK mer a Fidesz...

Miért csak a DK mer a Fidesz ellen szavazni? A többi párt bármit talál ki a Fidesz egyből megszavazzák. Innentől kezdve csak a DK kritikája hiteles a Orbánékkal szemben.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 08:27
 1/9 A kérdező kommentje:

-a

Elírtam.

2019. ápr. 2. 08:28
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
A debil koalíció ilyen. Persze semmit nem értek el vele, azt hiszik komoly tényezők. :D Attól ráadásul marad ugyanaz a gyomorfogató banda.
2019. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha Orbán bevezet egy csomó nagycsaládosoknak igazán kedvező dolgot, ami ösztönözné a születésszámot, akkor csak azért mert Orbán ontézkedése mindenképpen akadályozzuk meg ! Írjunk levelet is külföldre, nehogy bevezessék. Ez a működő liberális ellenzékiség !
2019. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Igazad van, bár nem vagyok DK párti. Orbán pedig NEM vezet be semmi olyan dolgot, ami miatt nőne a születésszám. Csak propaganda az egész "csomag".
2019. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mindentudó99 ***** válasza:
60%
Dk teljesen komolytalan. A többi párt meg nem akar úgy járni mint a kerítéssel. Azt is ellenezték majd mikor kiderült hogy még az ellenzéki szavazók jó része is támogatta kénytelenek voltak viszakozni. Manapság már tagadják is hogy bármikor is kerítés ellenesek voltak.
2019. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

A Dilemma: Az ellenzék az autokratikus épülő diktatúra ellenzéke, vagy bizonyos javaslatok mentén együttműködik a Fidesszel. Lehet -e jó javaslata egy autokratikus pártnak népességnövelés érdekében ha különben meg egyszemélyű tekintélyuralmi rendszert épít?

A DK az előbbit választja. Az Mszp az utóbbit.


Aztán hallgathatná évekig a populista Fidesztől az Mszp hogy ez sem szavazták meg...

2019. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

"Elírtam."

Valóban elírtad, mert nem szavaznak meg bármit. Igazából csak néhány jelképes kivétel van, amit megszavaznak, a törvények többségét nem szavazzák meg.

Mivel a fidesznek kétharmada van, ezért tényleg csak jelképes dolog, hogy az adott törvény megszavazzák, vagy sem. A családvédelmi tervet (vagy nem tudom minek hívják) több párt is jelképesen megszavazta, vagy tartózkodott.

2019. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Csak azért nem szavazni meg valamit mert azt a Fidesz terjesztette be, szerintem hülyeség. Bár ugyanezt csinálja a Fidesz is fordítva.

Ideális esetben szerintem nem az indítványozó kilétének függvényében szavaznának a parlamentben. Mert lehet egy fideszes vagy egy ellenzéki javaslat is jó

2019. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

A DK a legkomolyabb párt a parlamentben, stabil, nincsenek belső ellentétek, európai értékek mellett állnak ki, nem változtatják az álláspontjukat. Hitelesek.


Sajnos Magyarország lakossága komolytalan, ezért van a Fidesznek kétharmada, miközben kifosztják az országot és ezért alacsony a DK támogatottsága.

2019. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!