Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki szerint a...

Van itt olyan, aki szerint a migránsok jót tennének Magyarországnak?

Figyelt kérdés
Migránspárti vagy?

2019. ápr. 25. 19:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%

Vannak ugye az illegális bevándorlók (migránsok). Ők a közellenség, mert dolgozni nem akarnak csak felvenni a segélyt.

Aztán vannak az ukrán vendégmunkások akiket a fidesz hoz be.

Fele annyi pénzért dolgoznak, nem ismerik a magyar munkajogi törvények, ki lehet használni őket, aki a jogait szeretné érvényesíteni azt ki lehet toloncolni.

Tulajdonképpen magyarok elől veszik el a munkát és tartják alacsony szinten a betanított munkás béreket.

Sajnos vannak olyan honfitársaink akiknek egy ilyen betanított munka is fontos lenne de az ukránok miatt nem kapják meg.

Akkor a fidesz kinek az oldalán áll ?

2019. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányoznak.
2019. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
60%
Kérdezd orbánt. Az engedte be őket a hátsó ajtón, miközben a főbejárat előtt elődja a migránsmentő magánszámát.
2019. ápr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%
Én csak azt tudom, hogy pl. itt Gödön bővítették a Samsung gyárat, nagy mellénnyel, mondván hogy munkahelyet teremtenek a helyieknek, most meg ukrajnából hozzák a munkaerőt. Hát, akkor biztosan jót tesznek nekünk a migránsok, hiszen azokkal töltik föl a munkahelyeket... :)
2019. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
40%

Ne aggódj utolsó, a helyzet nem egyedi. Tatabányán a Reckitt Benckiserben dolgoznak ismetőseim.

Oda is buszokkal hordják az ukránokat.

2019. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
23%

# 2/15 Még mindig nem akarnak a migránsaid Magyarországra menni, de azért csak rettegj tovább."


Ne félj akarnak majd azok ide is jönni, amint megtelik nyugat.

2019. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
61%
A múltkor kecskeméten volt tiltakozás, mert állami és önkormányzati pénzen újitanak fel lakásokat ukránoknak munkásszállónak. Debrenben hasonló a helyzet.
2019. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
21%

Mindenki tudja, hogy a tömeges, illegális, ellenséges kultúrájú migráció teljesen más, mint a mi kultúrkörünkből jövő, ellenőrzött, korlátozott számú migráció.

Szerintem egy szomszédos országból érkező, nyelvünket beszélő migráció használ az országnak. A kínaiak kultúrája távol esik tőlünk, de ők dolgosak és elfogadóak.

2019. ápr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
29%

#18

Most akkor fontos az azonos kultúra vagy sem? Hiszen azzal kezdted, hogy mennyire fontos, majd rögtön jött a kivétel, a kínaiak esetében mindegy. De szerintem még egy ukránnak is más a kultúrája, mint mondjuk egy magyarnak. Ők akkor miért jöhetnek? Vagy a török vendégmunkások?

Kicsit sántít nekem az érvelésed (javítom, nem a te érvelésed, a kormány érvelése, te csak szajkózod).

2019. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Márics Attila ***** válasza:
8%
Szóval az európaiaknak nem hasonló a kultúrájuk és a kínaiak nem jól alkalmazkodnak? Ami sántít itt az a te korlátolt gondolkodásod "kedves" előző.
2019. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!