Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is büszkék vagytok a Fideszre?

Ti is büszkék vagytok a Fideszre?

Figyelt kérdés

Mint a rengeteg kommentelő ezalatt a videó alatt:


https://www.youtube.com/watch?v=6XYobAtsJ2Y


A Fidesz megmenti Európát a migránsoktól. Ilyenkor jó magyarnak lenni.



2019. ápr. 29. 18:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2%
Igen, az a vagyok. De jobb lenne, ha a Mi Hazánk lenne a kétharmados kormánypárt.
2019. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%
Bár, a videót nem néztem meg (a pillanatnyi adatforgalmi lehetőségeim miatt) de büszke vagyok a fideszre! A balogok után 2X húzta ki a pöcegödörből az országot! Végre van jövőkép minden tekintetben....
2019. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem úgy van, hogy mindenki utál minket a Zorbán miatt, az idegenbe szakadt hazánkfiai meg se merik mondani, honnan jöttek,mert a zeurópaiak gyűlölik a balkáni fajtánkat?
2019. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az ellenzékiek szóhoz sem jutnak, csak lepontozni tudnak.
2019. ápr. 29. 18:53
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Büszke vagyok hogy eu tagként az életbenmaradásért kell dolgozni. Ilyet csak mi tudunk. Még talán a románok is igaz.
2019. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Hiába, hogy nem engedik be a migránsokat attól még elbasszák az országot. Hitler is védte az állatokat és akkor a peta rá is legyen büszke?
2019. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Oh "hogyne" hála a CSOK-sos anyjuknak úgy felpörögtek az ingatlan árak hogy luxus lesz egy alap lakást is megvenni.


Rekord szinten van a kivándorlás, a munakeröhiány.

Zuhan a gazdaság, tombol a korrupció. Gyurcsány alatt 250 volt az Euró most 300+

4 éve megy a rettegtetés. 0-24.

A 2020-as nyelvvizsga törvénynek hála a diplomázok FELE kiszorul a felsőoktatásból.


"Hála a Fidesznek" soha nem volt ilyen jó az ország.

Hallelujah ha nem omlik össze az ország 10 éven belül megeszem a kalapom.

Az 5G sugárzásnak hála pedig a daganatos megbetegedések száma megfog 1000X-ni.


Tessék

https://www.youtube.com/watch?v=ekNC0J3xx1w

De hát kit érdekel nem. Úgy is pusztul a magyar rakjunk rá még 100 lapáttal.

2019. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

"Rekord szinten van a kivándorlás, a munakeröhiány."


A munkanélküliség van rekord szinten.


"A 2020-as nyelvvizsga törvénynek hála a diplomázok FELE kiszorul a felsőoktatásból."


Eddig is kellett nyelvvizsa a diplomához, most kezdhetik azzal, aztán ha megvan akkor jöhet az egyetem. Nekem például megvolt, aki akarja az leteszi.

2019. ápr. 29. 19:22
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Csak mondjuk 21 évesen meg minusz 500 ezerrel különtanár miatt kezdi el nem 18.
2019. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#9: Az hiszed egyetem mellett könnyebb idegen nyelvekkel foglalkozni? A gimnázium játék és mese, akkor van az embernek ideje. Ismerősöm 5 év alatt végezte el a 3 éves egyetemi képzést és rá 5 évvel még mindig nincs nyelvvizsgája, szóval nem is kapott semmilyen diplomát. Gimnázimban meg, mi megy. Jaj, 3-as kaptam magyarból, jaj. Katasztrófa.
2019. ápr. 29. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!