Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem kéne lecseréln...

Szerintetek nem kéne lecserélni a Himnusz szövegét az együttműködési nyilatkozatáéra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 01:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Focimeccseken túl sokat kéne várni. Vagy ott is ki kéne rakni? Sőt minden meccsen ott lenne Viktor, és ha a magyar csk választ térfelet, beüvölt: "Ne a bal térfelet válaszd, még egyszer mondom, ne a bal térfelet válaszd!"
2010. júl. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ááá. Úgy gondoltam, mint a mostani Himnuszt. Annak is csak az első versszakát énekeljük el ünnepeken. Szóval a nyilatkozat elejét kell majd nekünk is énekelni.
2010. júl. 6. 02:06
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Mi?? Csak az elejét? Az istenkáromlás lenne, és kitagadnának. Észak-koreában sem lehet félbehajtani a pénzt amin a vezér képe van:D
2010. júl. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Lenne amúgy egy ötletem. Akik előfizetnek valamilyen újságra, legyen az a blikk, sőt akár a népszabadság, legyen belerakva mellékletként egy példány az együttműködési nyilatkozatból, hogy a polgár boldogan kezdhesse a napját!
2010. júl. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Közben támadt még egy ötletem nekem is. Minden közintézmény számítógépének hátterének be kellene rakni a nyilatkozat .jpg formátumú fényképét.
2010. júl. 6. 02:15
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja és bocsánat. Igazad van. Nem lenne helyes csak részletként.
2010. júl. 6. 02:15
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Igen, és rakjanak a gépre egy programot, ami bár engedélyezi hogy lecseréld a háttérképet, de a következő indításnál újra visszaáll a nyilatkozat.
2010. júl. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Támogatom!
2010. júl. 6. 02:35
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy a narancsárusoknak még nem kell kirakniuk?
2010. júl. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Idő kérdése.
2010. júl. 6. 02:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!