Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most a Tóth Bertalan,...

Akkor most a Tóth Bertalan, meg az Újhegyi szerint is patkányok a magyar szavazók?

Figyelt kérdés

Hiszen kiállnak a Bangóné mellett, aki ennyire gyűlöli a magyar embereket, vagyis nekik is ez kell, hogy legyen a véleményük.

Szerintetek az egész MSzP sáros az ügyben?



2019. ápr. 30. 01:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen, de valójában az összes mszp szavazó kiáll bangóné mellett, tehát szerintük is mindenki patkány. A fideszes szavazók meg bayer mellett állnak ki, tehát szerintük is mindenki patkány. Valójában mindenki szerint mindenki patkány.
2019. ápr. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:DDD

Mi volt ez a Bayeros izé,(?) nem is figyeltem, illetve nem tudtam róla, mert nem nagyon érdekel a politika.

Csak egy kicsit, de alig vagyok tájékozott.

2019. ápr. 30. 02:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy igen.
2019. ápr. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
annyira hülyék, hogy az nem igaz, már kezdem azt hinni, hogy direkt csinálják:D
2019. ápr. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Andizsuzsi ***** válasza:
36%

"Mi volt ez a Bayeros izé"


A patkányozást Bayer kezdte. Nem mintha ez legalizálná az eldurvult politikai megnyilvánulásokat, de mindenesetre nevetségessé teszi a fideszes ajvékolást.

"Fókuszáljunk majd aztán arra a kitételre, amikor is a miniszterelnök azt mondja: és majd a választás után elégtételt veszünk. Azóta az összes patkány azon sivalkodik, hogy a miniszterelnök megfenyegette."

2019. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem csak szerintük, szerintem is. És nem a magyar szavazók hanem a fidderek. Fidderek közt meg nincs magyar.
2019. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legyen már nemzeti konszenzus. Mindenki patkány és nincs vita, nem sértődik meg senki. Akinek nem felel meg lehet még választani a görény, tetű, birka, ökör majom kifejezések közül is. Ezek lesznek a magyar politikai horoszkóp állatövei.
2019. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A Bayer Zsoltról van szó?

Az egy újságíró, akinek vannak vitatott kijelentései, de olyan értelemben nem politikus, hogy nem a Fidesz vezető tisztségviselője, ezért ők nemigen felelhetnek a negatív kijelentéseiért, meg beleolvastam a wikis életrajzába és fura pálfordulásforma dolgok vannak benne, a békemenet szervezése, ellenzéki jellegű megmozdulások, stb, bár újabban tényleg jobboldali írásai vannak, nem olvastam végig, de inkább anarchistának tűnik, ide is üt, meg oda is.

[link]

Vagy valami másik Bayerről van szó?

Szerintem maradjunk a politikusoknál, meg annál, ami a kérdésem lényege lenne, hogy ha megvédik és kiállnak mellette a társai a Bangónének, akkor ők is osztják a nézetét, amely szerint a magyar szavazók jelentős része patkány?

2019. ápr. 30. 10:28
 9/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
Te most ezzel a "magyarozással" azt próbálod sugallni, hogy aki nem a fideszre szavaz, az nem magyar? Mert akkor szerintem neked kéne lemondanod. Ha másról nem, az életedről. Vagy csak ezzel próbálod bizonyítani, hogy Bangóné true story-t mesélt?
2019. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Emlékeztetlek, hogy Bayer lovagkeresztet kapott, tehát a magyar állam szerint a patkányozása megéri a legnagyobb állami kitüntetést. Ebből a nézőpontból egy egyszerű képviselő nem érhető fel Bayer méltóságához. Egy olyan országban élünk, ahol a lovagkeresztesek patkányozhatnak, a miniszterelnökök buz1zhatnak, az államfők hazaárulózhatnak. Nem értem, hogy miért ezen lepődünk meg.
2019. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!