Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Tóth Árpád Gimnázium...

Debreceni Tóth Árpád Gimnázium magyar-töri szak vélemény?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
2016-ban érettségiztem ezen a szakon, én szerettem nagyon :) Mi a konkrét kérdésed? Sok múlik, hogy milyen tanárok fognak tanítani, de én élveztem TÁG-osnak lenni. Sokan fikázzák a humánt, de szerintem ez alaptalan. Ha érdekelnek a nyelvek, töri és magyar akkor hajrá :) milyen más szakot néztél még?
2019. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

A TÁG tipikus hajcsársuli, ha nem vagy színötös tanuló kitűnő szóbelivel 90+ pontos írásbelivel,nem vesznek fel.


Nem jó ötlet egy csapat megfelelési kényszeressel egy iskolába járni ahol minimum hullára kell tanulnid magad

2019. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
2. ezt honnan veszed? Ide jártál? Bikém tagozatra még igaz lehet amit írtál, de egyébként már rég nem az az elit gimnázium, aminek mindenki gondolja. Lehet keményen tanulni (én is OKTV döntőztem, jrátam versenyekre stb.), de soha nem éreztem azt, hogy bárhonnan is nagy nyomás nehezedne és másokon sem láttam ilyet. Mondom, biosz-kémián van ilyen, mert ott a tanárok eléggé komolyan veszik a szakmájukat, de többi tárgynál nincs így.
2019. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oke... főleg a magyar és a töri felé orientálódok. Valójában az érdekelne, hogy kinek, hogy jött be maga a TÁG és azon belül a humán szak. #1 köszönöm a válaszod. Szakokból csak a magyar-töri érdekel, és ez a szak a TÁGban tetszik a legjobban. #2 véleményem szerint más iskolák sokkal jobban hajtanak. Igaz magas a túljelentkezés de jó írásbelivel és szóbelivel + a vitt pontokkal szerintem be lehet kerülni.
2019. jan. 26. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg, azt sem hogy a szak ötéves volt, mert több időm volt kitalálni, hogy mit akarok az életben + kényelmesen tudtam előrehozott érettségit tenni.
2019. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg is a TÁG-ba járok, magyar-történelemre és nagyon szeretem. :) Ha valami kérdésed van az iskolával kapcsolatban nyugodtan írj!
2019. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!