Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jönnek mindig azzal a...

Miért jönnek mindig azzal a kifogással, "hogy a Bayer Zsolt"?

Figyelt kérdés

Bangóné patkányozása miatt le kellene mondania, mivel a legtámogatottabb párt szavazóit, ez által Magyarország választói többségét lepatkányozta. Nem sokkal ezelőtt Ausztriában azért mondott le egy alpolgármester, mivel patkánynak merte nevezni a migránsokat.

Ennek fényében az minimum, hogy lemond Bangóné. Nem Bayer Zsoltra kell mutogatni, mert hiába próbálják akár hamis Facebook posztokkal, akár tőle soha nem hallott, kiforgatott szövegekkel azt bebizonyítani hogy ő a népre akármi ehhez hasonló jelzőket is mondott volna. Ugyanez igaz a többi Fideszes képviselőre, vagy politikusra is. Amennyiben még is voltak ilyenek, akkor is csak nagyon kiforgatva lehet úgy értelmezni, vagy messze túlszárnyalja amit egyesek mondtak.


"Trágárságok az élő, beszélt nyelvhez közelítették a sajtónyelvet és soha nem a szegényeket, az elesetteket bántották, hanem a hatalommal szemben használták ezeket a nyelvi eszközöket"


Mondta Vágvölgyi, aki elterjesztette a trágárságot a magyar politikában. Bayer Zsolt általában nem a népet kritizálja, mint ahogyan azt már mondtam, és nem ahogyan azt a hamis Facebook bejedzések és szövegek akarják elhitetni, hanem a politikai hatalmasokat. A nép kritizálása, az inkább a másik oldalhoz tartozik. Emlékezzünk csak vissza, amikor Magyarország volt miniszterelnöke Gyurcsány Ferenc kóbor kutyáknak nevezte a tüntetőket, akiket egy telepre kel vinni.



2019. máj. 6. 16:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
37%

Nem csak ez volt a kérdés,hanem az is,hogy "miért csökken az mszp támogatottsága".


Lehet ő erre válaszolt.

2019. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Itt mindenki bele van értve, különben megmondta volna.
2019. máj. 6. 18:50
 23/51 anonim ***** válasza:
39%

Mindenki tudja, hogy a Fidesz szavazókra értette Bangóné, én csak azt nem értem, hogy állítólagos bal oldali emberek akik az MSZP-re szavaznak miért mentegetik?


Nem lenne egyszerűbb azt mondani, hogy ki kéne dobni az MSZP-ből mert ők se értenek ezzel egyet?


Bal oldali ember nem patkányoz le más szavazót, de embert se.

2019. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
41%

ma 18:44


Látom nagyon okosnak gondolod magadat ahogyan a többi ellenzéki is. Ahhoz képest az ellenzék eredményei siralmasak. Ez az ország jelenleg a Fideszé tetszik vagy sem. Ja és a szövegértésemmel nincs baj.

2019. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
25%
Én is mindkettőt primitívnek tartom, ahhoz a foglalkozáshoz amiket csinálnak. Elvileg én nem is tartozom bele a fent nevezett "állatfajba", mert a tavalyi x-elésem után nem nagyon lehetek fidesz-szavazó. :D De annyi biztos, hogy a Bangóné mosdatása igen csak izzadtságszagú.
2019. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy Bangónének nem ez az első érdekes ügye, már rég lemondhatott volna. Ilyen Bangónékkal, Karácsonyokkal, Gyurncsányokkal, Dobrevekkel stb., nem lehet és nincs is sok értelme leváltani Orbánt.
2019. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
27%

[link]


Egy kics csokorra való kultúra bayer módra. Nem mai. Nagyon nem.



Most akkor beszélgessünk arról, hogy miért jön mindenki ezzel a tetűvel:

Azért, mert baromi álszent dolog jajgatni annak, aki egy gramm szarral sem különb. Mindezt megint csak politikai haszonszerzési szándékkal...


Ennyi az egész.

2019. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig baromi álszent dolog, megvágott és kiforgatott videókat mutogatni valakiről. Cseppet sem jobb, mint az, amikor valaki hamis idézeteket kreál.
2019. máj. 7. 11:45
 29/51 anonim ***** válasza:
41%

#28

Megnéztem a videót, de nem vettem észre, hogy esetleg szavakból összeollózott és kiforgatott felvétel lenne.

Talán most aktuálissá váltak azok, amiket írtál korábban:

"Ezt nem lehet félre érteni. Mondjon akárki akármit."

"Most mennek a kifogások, meg a mentegetőzések"

2019. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
45%
Ki van forgatva? Miből kispofám?
2019. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!