Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tényleg a nagytők...

Orbán Viktor tényleg a nagytőkés milliárdosok érdekét védi a alsó középosztály helyett? Féldiktatórikus invazív nagyhatalmak lásd Putyini Oroszország kvázi hűbérpolitikájának alárendeltje?

Figyelt kérdés

Ellenben a kormánypropaganda mindenhonnan széjjelspriccelő mantrázásaival szemben, ahol Magyarországot egy önálló, önellátó a Nyugattal szembenálló akarnok eminens országnak mutatják be?


Ha ez így lehet akkor a hamis önkép a Fidesz szavazóknak rendkívül veszélyes lehet egy politikai és gazdasági válság idején? És a szélső jobboldali és szélső baloldali hatalom felé mozdíthatja el az ország párt preferenciáit...



2019. máj. 8. 09:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

#20

Mi lenne ha egyszer véletlenül azt olvasnád ki egy szövegből ami oda le van írva?

Éppen azt írtam le, hogy velem és rokonommal is megesett. Konkrétan tudom milyen egy kórházi fertőzés, milyen negatív következményei lesznek.

Csak mert vitattam az állításodat, hogy a kórházi fertőzés kizárólag azt takarná amit leírsz, máris mellőzöd a szöveg jelentését? Gondolom a valóság más részeivel is ennyire hadilábon állsz.

2019. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
59%

46% egy kommentre írtam, amit töröltek, de kellemes a stílusod.

kezdjük ott, hogy eredetileg sem neked írtam. Meg most sem. Ennyit a valóságról.

Továbbra sem ugyanazt értjük a fertőzés alatt amúgy. Az, hogy bemész egy közösségbe és ott rád ragad valami, mindennapos egy suliban is, nemhogy b eteg emberek közt.

De nem mindegy, egy kórházban miért van callici fertőzés, egy callicis beérkező beteg, vagy a nem takarítás miatt. Ma ha az kerül egy cikkbe pl, hogy kórházi fertőzésbe halt bele ez vagy az, akkor nem a betegek által szétdobott dolgokra gondolnak, hanem a sz*r körülmények által okozott pestisekre, pl hogy ugyanazzal a vízzel mossák fel a kórtermet, mint a budit, ahol ki tudja, mi történik. A nyíregyi tüdőosztály fertző és nem fertőző részének közös a mosdója, ez is pl egy magasabb szintű gond, de még magasabb, ha azt nézed, hogy kezelés, műtét után lesz baja a betegnek, addig egészséges volt. Te azt írtad, nem volt köze a műtétedhez, én kommentek óta arról beszélek, amikor van - és rengetegszer van. A családomban 3, a közvetlen ismerősi körömben még 2 eset történt, mikor a pici rutin problémából brutális válság kerekedett, mert gyalázatos körülmények vannak. Ebből az ötből háromnak amputáció lett a vége. A körömlevételnek, bütyökműtétnek, érted? Ez nem gáz? Ez rendszerszintű gond, az esetleges influenzajárvány nem az. Kerülgethetjük a forró kását, de az eü igenis romokban, egy halálgyár az összes kórház, iszonyú, ami ott megy. Volt "szerencsém" Írországban kórházba kerülni. Aki nem tapasztalja meg a külföldi körülményeket, annak fogalma sincs, hol tarthatnánk, hol tartanánk, ha valóban ömlene a pénzt az eü-be. Összehasonlíthatatlan a kettő. Aki ezt nem látja, az olyan, mint a béka a forró vízben: szép lassan megfő, mert minden sz/rsághoz hozzászokik.

2019. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

#22

Menjünk vissza az elejéhez. Te állítottad, hogy a kórházi fertőzések csak azok, amiket a műtéttel, beavatkozással kapcsolatban kapnak el a betegek, amiknek amputáció egyéb a vége. Én meg leírtam, hogy nem, NEM CSAK azokat jelenti. A nagy szám ami a kórházi fertőzésekre ismert az nem egyenlő azzal, hogy mindegyike ilyen súlyos eset volt. nem állítottam, hogy nincs ilyen amit írtál, nem mondtam, hogy ne lenne gond, még azt sem, hogy a kisebb, egyéb fertőzések ne lennének rosszak, problémásak. tehát maradjunk annyiban, hogy te leszűkítetted a lehetőségeket ami nem igaz én csak ezt írtam le, semmi mást. felesleges tovább ragozni, attól nem lesz másként.

2019. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%

"Neked semmi nem jó, miközben azokat akarnád a helyükre akik nem csak hogy ennyit nem javítottak az életeden, de ők okozták, hogy romoljon le minden."


Ezt csúnyán buktad, mert nem vagyok baloldali, sőt... Csak veled ellentétben nem tűröm a korrupciót még akkor sem, ha éppen NER-nek hívjuk, hogy a gyengébb képességűeknek ne tűnjön a pénz haverokhoz történő átjátszásának.

2019. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

#24

Értem. Akkor kifejtenéd, hogy mégis kiket tennél a jelenlegi kormánypártok helyébe? Csak miheztartás végett megjegyzem, az, ha valaki együttműködik vagy hajlandó együtt kormányt alakítani az mszp-vel és annak leszármazottaival vagy az szdsz utódaival, az pontosan ugyanolyan, mint maga az mszp-szdsz.

Szóval ha őket nem, akkor kiket tennél oda? A kétfarkúakat? Mert más nem maradt.

2019. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
27%
Valóban feleslegen ezen vitatkozni, annyi a különbség, hogy a Fidesz látványosan lop az Mszp titkolva. Én mondjuk szívesen megnézném a MKKP-t kormányon. Végül ők vennék tényleg komolyan az egészet.
2019. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!