Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentum-szavazók: miért...

Momentum-szavazók: miért tartjátok jobb választásnak a Momentumot az LMP-nél?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly még az LMP-re szavaztam, de a választások után hónapokig mást nem lehetett hallani róluk, mint hogy éppen ki kit zárt ki, meg ki kivel verekedett össze. Elegem lett belőlük, az én bizalmamat elvesztették. Úgyhogy marad a Momentum.
2019. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert Momentán NEM Lehet Más a Politika, viszont fiatalítani nagyon kellene.


Komolyra fordítva: az LMP hülyét csinált magából. Szél Bernadett vezetésével elérte eddigi legnagyobb eredményét (7% fölött), erre eltiltották a tisztségviseléstől saját pártelnökeiket és listavezetőjüket (egyben korábbi frakcióvezetőjüket).


Őszintén, ki fogja ezentúl a szavazatát odaadni egy pártnak, amelynek a listavezetője a választás után fél évvel már nincs a pártban????


Az LMP gyakorlatilag megkergült: saját etikai bizottsága kinyírja a párt legerősebb jelöltjeit, akik eddig a legjobb eredményeket hozták. Akkor ki a túróra szavazzunk, az etikai bizottság tagjaira, remélve, hogy legalább saját magukat nem nyirják ki?

2019. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Én most fogok először a momentumra szavazni. Fiatalos brigád, akik egyelőre úgy tűnnek, hogy az európai értékeket követik. Nem nagyon volt náluk még széthúzàs.

Az lmp-nèl bőven akadt. Bár számomra sosem tűnt igazán hitelesnek, többször éreztem tavaly a választások előtt is, hogy összejàtszik a Fidesszel. Hogy mennyire van így, nem tudom, szerintem sokaknàl hiteltelen és komolytalan lett.

A momentum még nem igazán bizonyított (a noolimpia és a tüntetéseken kívül).

2019. máj. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kövesdi Vilmos ***** válasza:
3%
Egy érdekességet mondok. Azok, akik a 2014ben az LMPben csalódta, azok 2018ban az Együtre szavaztak. Most hogy nincs a párt Kutya Passzivisták lettek. Bármi történik is, a Momentumot szeretettel várjuk.
2019. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pl nincs Ungár Petike aki a kancsal kur va Schmidt Mária fiacskája
2019. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"A momentum még nem igazán bizonyított (a noolimpia és a tüntetéseken kívül)."


Hol/hogy kellett volna bizonyítania?


A választási programja pl?

Vagy a mai 5 perc a TV-ben?


[link]

2019. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a két párt azok, aki még tisztességesek, akiket komolyan lehet venni, akiknek van programjuk és akik nem szerepeltek még le, akikről elhihető hogy akarnak is tenni az emberekért, a jólétért, a szabadságért, nem csak a zsebüket tömnék mint a Fidesz, az MSZP és társai. Szóval nálam egy szint a két párt, bármelyikkel elégedett lennék.

Az a probléma, hogy (vélhetően pont azért mert ők a két legnormálisabb párt) elenyésző mindkettő támogatottsága, az emberek csak a leszerepelt, kártékony pártok közül válogatnak állandóan. Így meg felesleges sajnos bármelyikre szavazni a kettő közül, mert teljesen esélytelenek és a szavazatom gyakorlatilag a kukába menne (sőt, utóbbi időben a "győzteskompenzáció" nevű csalásnak köszönhetően ha ilyen pártra szavazok akkor azt automatikusan a fityisznek írják jóvá, azt meg nagyon nem akarom), úgyhogy marad a Jobbik, akik bár már eléggé megtépázottak és volt 1-2 húzásuk, de még mindig a legjobb alternatíva az LMP és a Momentum után, és ők legalább tényleges erővel bírnak, a fityisz (a toronymagasan legrosszabb opció) egyetlen kihívói, szóval rájuk voksolok. De ha megerősödik az említett két párt közül valamelyik annyira hogy legyen esélye, akkor rájuk fogom tenni az X-et.

2019. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7-es!

A Momentum minden közvélemény-kutató szerint megugorja az 5%-ot, nyugodtan szavazhatsz rájuk.

2019. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!