Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán-kormány magyar sikere?...

Orbán-kormány magyar sikere? Nemzeti büszkeséggel tölt el titeket, hogy Tiborcz István 35 milliárdos vagyonnal bekerült a 100 leggazdagabb magyar közé?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 15:20
1 2
 1/19 Libers Pertz ***** válasza:
41%
Annyira azért nem. Nincs vele bajom, de amennyiben én kerültem volna be annak jobban örülnék.
2019. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem, számomra ez egy lényegtelen kérdés a kormány megítélésének szempontjából.
2019. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom tisztelni. Tudok tisztelni megérdemelten milliárdosokat, mert vannak ilyenek (szó nincs irigységről).

Ha itt bármelyik kérdezőnek, vagy válaszolónak (legyen ellenzékiek, vagy a fidesz melletti, most mindegy) szólna valaki, hogy akármit is csinálsz most, alapíts céget, mert a jövő hónaptól, minden hónapban garantáltan nyersz egy több tíz, vagy száz, vagy ezer milliós megrendelést, akkor ő is nagyon hamar felkerülhetne erre a listára. Megérdemelten? Ezen már lehetne vitatkozni.

2019. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Becsületes munkásember a hazájáért dolgozik megérdemli büszke vagyok.
2019. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Miért? Bekerült? Nem is tudtam. Még a dobogósokat sem tudom, hogy kik.

Ez a karaktergyilkolástàsi szándék, valahogy nem akar beérni...

Aki vevő rá és igényli, annak mennyei manna. Akire meg nem hat, arra akkor sem fog, ha kézen álltok...

Mikor a nyócév volt, akkor másoknak volt lehetőségük gyarapodni. Volt akinek sikerült, volt aki csak nagyot akart markolni és azt kivitte Bécsbe, vagy mint a volt jegybank elnök Ciprusra.

Nálunk a falu leggazdagabb emberének vagyonát 100 millióra becsülik és lehet, hogy 5 mft-ot nem tudna felvenni a bankból a saját vagyonából, mert az termőföldben, épületekben, gépekben, árukészletben van. Az apja biztosította neki a lehetőséget amikor kiskamasz volt. Akkor az indulótőke 20ha jó minőségű termőföld, 2 ha erdő és 2 Mtz traktor volt... Lehetőség, szerencse, szakértelem, szorgalom. Ezek a meggazdagodás alapfeltételei.

2019. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 ConnectCare ***** válasza:
82%

Hát ez az, kedves utolsó, hogy kedvező esetben a lehetőség, a szakértelem és a szorgalom a meggazdagodás alapfeltételei.


Ha ezek helyébe a megfelelő emberekkel való rokonság kerül, akkor az igencsak kedvezőtlen változás.

2019. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Kérdésedre a válasz


Orbán Viktor veje


Remélem eljön még az az idő mikor a NÉP felkancolja az alnyomokat

2019. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon büszke lennék orbán helyébe, hogy az 25-ös iq-jú lányom svájcban kitaníttattam az ország pénzéből egy olyan szakon amit szinte szellemifogyatékos milliomosoknak találtak ki, és férjhez is tudtam adni egy igen jó tolvaj-rablóhoz. Igaz széthajigálja a szaross gatyát meg a szemetet, de hát ez a cigány kultura sajátossága.
2019. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább nem értem. Tiborcz, Mészáros, ..... és még sokan mások a miniszterelnök közvetlen környezetéböl fantasztikusan gazdagodnak. Biztosan nagyon okos, szorgalmas, igyekvö emberek. Egyedül OV-nak nem gyarapszik a vagyona (ld vagyonbeballását!). Szoval abbol a brancsbol a leghülyébb, leglustább lett a miniszterelnök? Ezért vagyunk sereghajtok az EU-ban?
2019. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%

Én nem vagyok büszke a mai ellenzékre és híveikre!

Tehetség???? Mi? Sárdobálás, vaktában? Hátha véletlenül, vaktában talállunk?

Tehetség? Miben? Nem látom!

2019. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!