Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai Orbàn-kormàny mennyire...

A mai Orbàn-kormàny mennyire hasonlít az elsőre? (1998-2002)

Figyelt kérdés
Ma a negyedik Orbàn-kormàny idején élünk, és az a kérdésem, hogy azóta miben lett màsabb a Fidesz? Vagy még ugyanazokat az elveket vallja?
2019. máj. 9. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Akkor még a kisz tagságból frissen kibukott, túl a soros ösztöndíján, liberális internacionálé 2. embere volt


Akkor vicces volt még bár rosszul kormányzott nem voltak közveszélyesek a gyűlölet propagandájukkal.


Ma már nyilvánvaló hogy elmebeteg....

2019. máj. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Az első Orbán-kormány még csak építette a polgári réteget. A mostani már erősíti.

A mostani kormánynak sokkal jobb helyzete van, hiszen saját maga után kormányoz.

2019. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2019. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A jelenlegi Orbán-kormány semmiben nem hasonlít az elsőre!

Az első Orbán kormány a rendszermódosulás legnormálisabb, legjobb kormánya volt - élhető országban, normális jövőképpel, 2007-ben bevezetendő euróval.

Az utóbbi Orbán kormányok a legundorítóbb, legmocskosabb legtehetségtelenebb kormányok a rendszermódosulás óta: semmi az égvilágon nem működik a funkciójának megfelelően, kaotikus az ország vezetése, jövőkép-nélküli ötletelés, jogbizonytalanság; totális agyhalál!

2019. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

4.

Nincs jövőképe a kormánynak? Jó, ha nem figyeled a kormány közeli médiát, akkor elhiszem, hogy elhiszed.

Tehát, ha nincs jövőképe a kormánynak, akkor van valahol az ellenzéknek....

Azt pedig én nem találtam meg. Volt, hogy kérdéseimben ezt firtattam. Azt kaptam válaszként, hogy troll vagyok... Vagy, sablonokat: demokrácia, jogállamiság, eü, korrupció felszámolása.... Mikor ezek részleteire rákérdeztem, akkor jobb esetben csak troll voltam... Rosszabb esetben csúnya személyeskedés alanya...,

Teccik érteni???? Ennyi balról a válasz lényegi problémákra?

2019. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kakukkmutyi: " Jó, ha nem figyeled a kormány közeli médiát, akkor elhiszem, hogy elhiszed."

Hát, ha nekem a kormányközeli médiából kéne értesülnöm az ország jövőképéről, akkor az nem csak szégyen, hanem a kormány önkritikája is lenne - az meg ugye a fasorban sincs!

A jövőképet vagy érzi az ember, vagy nem.

Nem a bérnyalókák véleménye alapján alkotok véleményt.

A mai Orbán kormány az első megcsúfolása!

2019. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

6.

A sértegetésemet továbbra sem számítom érvnek, sem az érv nyomatékának. Szíved joga a saját jövőképedet az érzelmi megérzésedre alapozva kialakítani. Én (az enyémet) racionális tények és adatok alapján alakítom ki.

2010-ben az Imf kormányzás alatt, a munkanélküliség, bekső és külső eladósodás, segélyezés, devizaátverés, stb., volt a fő téma.., Most már egyéb dolgok.... Gyerekek után járó adókedvezmény.... Munkaerő hiány.... Nagycsaládosok támogatása.... meg egyebek....

2019. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sértegessen téged a harapós ló!

Nem vagy te sem fontos, sem érdekes!

A kérdésre válaszolva: az első Orbán kormány a jelenlegit kapásból megtagadná!

És nem minden ok nélkül!

2019. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!