Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem volt kínos Orbánnak, hogy...

Nem volt kínos Orbánnak, hogy tegnap csak 30 másodpercig migránsozhatott, aztán Trump elkezdte Orbán legjobb barátait a kommunista Kínát fikázni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Miért lett volna kínos?

[link]

2019. máj. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem volt kínos.
2019. máj. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Én nagyon sokszor végignéztem a videót, sok mindent lehet belőle leszűrni. Például azt, hogy ott Amerikában senki nem kíváncsi Orbánra. Én úgy érzem Orbán odament nevetgélni egyet, a magyar embereket pedig egyáltalán nem képviselte a sajtótájékoztatón, mi ugye csak ezt a sajtónyilvános eseményt láthattuk. A legviccesebb pedig az, hogy megkérdezte az elnököt, hogy szólhat-e pár szót, majd elkezdett egyet migránsozni ahelyett, hogy a magyar emberekről szólt volna pár szót vagy hasonló. Szerintem az egész találkozó nagyon kínos volt. Trump viselt egy amerikai szászlós kitűzőt is (tudom, hogy általában viselik az elnökök), nagyon szép gesztus, de például Orbánon is eltudtam volna képzelni egy ilyet, hogy megmutassa a magyar emberekért van ott, de miért is gondolna ilyenekre? Az is látszott, hogy egy értelmes mondatot nem tud elmondani, mert nem volt neki leírva semmi. A Fidesz szavazók pedig csak azt látják az egészben, hogy a szeretett miniszterelnökünk találkozott az amerikai elnökkel, a média pedig úgy állítja be, hogy egy csúcstalálkozó részesei lehettünk.


Na mindegy, sokat mond a videó.

2019. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ősszintén én szégyelltem magam miközben néztem a sajtótájékoztatót ez az egész nem szólt semmiről sem csak nyomattak pár diplomáciai sablondumát

Azonban a korrektség kedvéért meg kell említeni, hogy az amerikai újságíróknak is van mit tanulniuk az illemből, ha mar Trump - Orbán találkozó van akkor ne Kínáról kérdezzenek mar, ezzel arra kényszerítve az amerikai elnököt , hogy a rendelkezésre álló 15 percből 10-et Kínáról beszéljen miközben semmi köze nem volt az alkalomhoz, érdekes itt ennyire nem pofátlanok az újságírók mert páros lábbal rúgnák ki őket a parlamentből

2019. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!