Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vásárhelyiek megválasztják...

Vásárhelyiek megválasztják mégegyszer Marky Zayt?

Figyelt kérdés
Mit kiderült, alaposan át lettek verve rendesen, a város romokban, semmi sem történt 1 év alatt. A celebpolgi most éppen USA-ban haknizik, pénzt tarhál.
2019. máj. 14. 09:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

A nem vásárhelyieknek elmondanád, hogy mitől van a város romokban?

Minek kellett volna történnie az elmúlt egy évben ahhoz, hogy ne érezd úgy, hogy semmi sem történik?

Más polgármesterek nem szoktak külföldre utazni hivatalos/politikai ügyben?

2019. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen kérdésekért fizetnek?
2019. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Romokban?? Emútt nyóc év ismerős????
2019. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

"város romokban"

És melyik városvezetés is tehet arról, hogy hatalmas adósságot halmozott fel a város?

"USA-ban haknizik, pénzt tarhál"

Ezzel amúgy mi is a baj? Orbán most nem pont ugyanezt csinálja?

2019. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Már tavaly áprilisban se választották volna újra.
2019. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%

Már nem sokat kell aludni és ősszel megtudjuk!!!!

😄

2019. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy bármely polgármestert azért választották volna meg, hogy az országos politikai álmait szövögesse, a város meg a feje tetején áll. Olvassatok már utána. A városháza fele már felmondott, nincsenek már szakemberek, mindenki elutasítja a celebpolgi dilettáns, szakszerűtlen vezetését.

Ki kellene mr seperni a szemetet a városból.

Azt meg ne csináljuk már, hogy összehasonlítjuk Orbán látogatásával. Hogyan nevezik azt, hogy valaki külföldi pénz felhasználva szövetkezik a törvényesen megválasztott kormány ellen? Hazaárulás???

2019. máj. 14. 10:33
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

A város Lázárral és Márki Zayyal is romhalmaz, mert aki tud menekül innen. Munkahelyek alig, alig van bármi lehetőség a városban, 100 éve többen éltek itt mint ma.


Egy vásárhely közeli.

2019. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a város facebook oldalán stb kellene megkérdezned nem kívülállóktól
2019. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Kérlek, írd már le, hogy mitől áll a feje tetején, mitől van csődben - én nem láttam erre vonatkozó infót, pedig rákerestem.
2019. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!