Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért nem küld...

Az ellenzék miért nem küld minden szavazókörbe szavazóbiztost?

Figyelt kérdés

10ezer szavazókör van, az ellenzék 2ezret delegál.

Miért?


2019. máj. 15. 16:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennyien vannak?

No jó ez túlzás, ennyien vannak akik nem a fotelből ellenzékiek.

2019. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1-es

Tényleg felmerül a kérdés: Ennyien vannak?

Ugyanis bárki lehet szavazóbiztos, aki magyar állampolgár, rendelkezik magyarországi lakcímmel és tud írni-olvasni. Csak jelentkeznie kell a pártirodán.

Innentől kezdve felvetődik, hogy erősen szándékosság van a dologban, hogy csalást lehessen kiabálni.

2019. máj. 15. 16:22
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Azért nem küldenek,mert másnap az eredmények ismeretében csalást fognak kiáltani.Ha minden szavazókörben ott lennének az ellenzékiek akkor ez nem működne.
2019. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem csak én és a barátaim látjuk így!

Nagyon kilóg a lóláb!

2019. máj. 15. 16:31
 5/21 Valaki Valamikor2 ***** válasza:
44%
Vagy mondjuk azért nem küldenek, mert a fideszen és a dk-n kívűl senkit nem érdekel ez a választás
2019. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5

Ezt milyen forrásból veszed? Vagy hol van bennfentes?

Bár logika van benne, mert olyan szinten esélytelenek, hogy még arra sem veszik a fáradságot, hogy legalább a látszatra ügyeljenek.

2019. máj. 15. 17:36
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert így majd tudnak hisztérizáni, hogy csalás történt, miután sokadik alkalommal csúfos vereséget szenvednek. Nem kell belátniuk, hogy mindegyikük alkalmatlan és tehetségtelen, ezért nem jutnak egyről a kettőre és még sok éven át felvethetik a zsíros fizetést, miközben semmit nem csinálnak csak provokálnak, gyűlöletet keltenek és hisztériáznak.
2019. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha mindenhol lenne ellenzéki jelölt és bemondanák, hogy így figyelik a szavazást mindenhol akkor nem jöhetne az a duma a pofon után, hogy "megint csalt a Fidesz!%!!!!"
2019. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Leszarja a legtöbb pàrt sajnos. Én követem az összes ellenzéki pártot, csak a kétfarkúaknàl láttam többször is, hogy keresnek szavazòbiztost.

Lehet más párt is keresett, hozzám egyik posztja sem jutott el, annyira nem vitték túlzàsba a mozgòsìtàst.

2019. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
A 444-en én is azt olvastam komment szekcióban, hogy nem érdekli az ellenzéki delegáltakat így ebben a formában az EP választás annyira, hogy ingyen leutazzon például Pestről Hajdúhadházra mert ott nem tudnak helyi embert delegálni. Fizetni meg nem fizetnek nekik semmit, még a benzin is saját zsebből kell menjen! De úgymond "komolyabb" szavazásra majd menni akarnak. Szóval szerintem ez most az "érdeklődés hiányában..." kategóriájú választás, csak a Fideszt érdekli, ők már osztják a gulyást. A krumpli most drága, azt nem kapnak a választók, a levesben is kevés lesz. :D
2019. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!