Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha petíciót írnak mert nehéz...

Ha petíciót írnak mert nehéz az érettségi, akkor én mikor írhatok azért petíciót hogy nehéz a munka?

Figyelt kérdés
Bezzeg régen senki nem nyavalygott így.

2019. máj. 13. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet írni, sőt erre találták ki a sztrájkot. Ha úgy érzed, hogy kevés a fizetés, kizsákmányolnak, igazságtalanul sok a túlóra vagy a vezetőség nincs rendben, keresd fel a helyi szakszerveztet és fogj össze a munkatársaiddal.

(Lásd: Audi)

2019. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

A te jogaid védelmére a szakszervezet lenne a megoldás, ami a fejlett nyugaton jól működik. De a magyarok valahogy nem szeretnek kiállni a jogaikért. Inkább cinikus álkérdéseket tesznek fel az interneten.

Bezzeg régen is megtörték a magyarok gerincét. Másról sem szól a történelmünk.

2019. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én elégedett vagyok, de nehéz megdolgozni a jó fizetésemért. Könnyebb lenne lógatni a lábam.
2019. máj. 13. 11:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor írhatsz.
2019. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

"Bezzeg régen senki nem nyavalygott így."


Bezzeg régen számítógép és internet sem vót, amin a prolik nyekereghettek volna. Bezzeg régen házak sem kellettek, mert a barlang is jó volt a népeknek. bezzeg régen még a húst se kellett megsütni, mert megették nyersen, nem finnyáskodtak a lipsik. Bezzeg régen...

2019. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

"Én elégedett vagyok [...]"


Jó neked. Akkor más dolgába minek kötsz bele? Érint téged a dolog? Származik barmilyen károd?

Ha nem, akkor nem a te dolgod, csak idejöttél a netre fújjogni és gyűlölködni. Sajnállak, igen keserű életed lehet.


Mint fentebb is írták, a kérdésedre a szakszervezet a válasz.

Ha pedig csak másokat jöttél ide szídni, gratulálok...


"[...] de nehéz megdolgozni a jó fizetésemért. Könnyebb lenne lógatni a lábam."


Pedig ha van időd hétfő délelőtt ide írogatni, nem mehet olyan rosszul a szekér... nekem ez igen csak láblogatás... :/

2019. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Mert anno nem volt facebookozás stb mobilozás az órákon(Most nekem lehet ugorni hogy ennek semmi köze ehhez de ez tudományosan is igazolt tény.)

Az éretségi lényegében az előző években átvett tananyagot tartalmazza, nem többet. Aki odafigyelt , becsületesen tanult annak nem volna szabadna nehézséget okoznia.

2019. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#5 és a többi. Régen mikor nyavalyogtam hogy nehéz az érettségi, meg nehéz az iskola, akkor kaptam apámtól két nagy pofont. Most így utólag örülök is neki mert nem maradtam hülye. De a mai elkényeztetett fiatalok csak a videojátékokhoz értenek. Ahogy mondod régen nem volt számítógép most van. Sokkal könnyebb lenne a dolguk csak pár kattintás és nem nyavalygás! Atyai szigor kell ide!
2019. máj. 13. 12:03
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

""

Bármikor.

Csak vigyázz, hogy ne jusson a főnököd kezébe, mert még talán "megkönnyíti" az életedet, és onnantól majd nem kell azt a munkát végezned.

2019. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
53%

Kedves kérdező, úgy érzem, félig komoly a kérdésed, ezért kihangsúlyoznám azt, amire korábban már utaltak:


Az egy dolog, ha valami nehéz, és másik, ha igazságtalanul nehéz. Ez utóbbi ellen lehet tiltakozni és a visszajelzéssel jól jár mindkét oldal.

2019. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!