Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány embert sérthetett meg...

Hány embert sérthetett meg Kövér László azzal a kijelentésével, hogy nem tartja a homoszexuálisokat egyenrangú embereknek?

Figyelt kérdés

"egy normális homoszexuális tudja, hogy a világ rendje micsoda, hogy ő így született, ilyenné lett. Próbál ehhez a világhoz alkalmazkodni úgy, hogy nem tartja magát feltétlenül egyenrangúnak."


illetve


"Kövér itt sem állt meg. A pedofíliához hasonlította azt a követelést, hogy a homoszexuálisok házasodhassanak és gyereket fogadhassanak örökbe.


Erkölcsi értelemben, semmi különbség nincs egy pedofil magatartása között, meg a között, aki ezt követeli. Mindkettő esetben a gyermek egy tárgy, egy élvezeti cikk, a kiteljesedés, az önmegvalósítás eszköze. Különböző okokból nem akarok gyereket, de igényt tartok rá hogy más gyerekét jogom legyen felnevelni"



Tehát Kövér szerint, ha egy meleg pár szeretne örökbefogadni egy gyereket = pedofília?


2019. máj. 16. 08:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Gyermekek alapból kegyetlenek, és akármi miatt képesek belekötni a másikba. Persze nagyobb a támadási felület ebben az esetben, ha azonosnemű pár neveli fel.

De ez nem kéne hogy probléma legyen, mivel rengeteg tanulmány született már ebben a témában. Ezekre a gyermekekre többet figyelnek, nem mutatható ki semmi negatív hatás. Cikket nem tudok sajnos közölni a témában, mivel ezeknek csak a kivonatát olvastam magyar nyelven.

Sok dolog miatt támadják egymást a gyermekek. pl: név, hajszín, szemüvegesség, anyja neve, testsúlya, hangja, ruházata, barátai miatt. De ennél szélesebb a skála.

Illetve szerintem a gyermekotthonnál, intézeteknél még az azonosnemű pároknál is jobb élni.


30/F

2019. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az a véleményem, hogy inkább nevelje fel a gyereket két homoszexuális szeretetben, normális otthonban, minthogy a gyerekkorát rideg állami intézetekben kelljen leélnie.
2019. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Tehát akkor, inkább tengődjön egy gyerek 18 éves koráig intézetben, minthogy 2 (feltételezzük) tisztességes ember (legyen az egy női vagy férfi pár) nevelje fel?

Melegek nem egyenlőek a mindenféle tangában sétálgató,kisminkelt férfiakkal.


"2,5-3 millió ember szimpátiájának szintentartására vonatkozó kérdésre adott patkányozós válasz, nem egyenértékű, egy 1%-ot sem elérő másság, adott szándékának/vágyának minősítésével!"


Tudod, a történelem során mindig így kezdődtek a kirekesztések, pl numerus clausus.


Továbbá az alaptörvényből idézek neked:

"Mindenkinek joga van ahhoz, hogy magán- és családi életét, otthonát, kapcsolattartását és jó hírnevét tiszteletben tartsák. "


Tehát, ha szerinted okés amit Kövér mond, akkor legitimálod, hogy 100000 ember alkotmányos jogát sérti meg. Még mielőtt kilyukadnál arra, NEM értek egyet Bangóné patkányozásával sem, de azzal sem, hogy Kövérnek elnézendő, Bangónénak meg nem. Mindkettőjüknek takarodnia kéne ilyen nyilatkozatok után.


A köteles beszéd pedig itt teljes mértékben meghallgatható, gondolkozzon el rajta mindenki:

https://www.youtube.com/watch?v=35Zd4uqq-5o

2019. máj. 16. 11:10
 14/24 anonim ***** válasza:
31%

13.

Köteles beszéd van a másik oldalon is bőven!

[link]

És a patkányozás, még az enyhébb formája a balog értékrendnek.... Lámpavas, börtön, Szibéria, stb akár itt a saját házunk táján....

Mellesleg, ismételten megjegyzem, hogy jelentkezett már itt érintett és elmondta a véleményét. Nem kéne mérvadónak tartani? Vagy az nem számít? Majd ti eldöntitek milyen álláspontot képviseljenek?

Én, elmondtam, hogy miért tartom káros dolognak.

És arra ki sem tértem még, hogy az ember úgy van "összerakva" hogy a gyermeknek kiskorban a szülei az etalon. Az a gyerek, aki hetero-nak született és azt tapasztalja, hogy kortársai többsége, netán mindegyike hetero családban nevelkedik, nem fogja frusztrálni a saját helyzete????

2019. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%

#10:

Én vagyok eltévedve? :) Abban még nem vagyok biztos, hogy valóban az árva gyerekek lelkivilágááért aggódsz-e ennyire, vagy csak jól esik kicsit gyűlölködni és ítélkezni. Te, mint példamutató normális felnőtt, hány árva gyereken segítettél valamilyen módon?

Ha egy kicsit figyelmesebben elolvastad volna amit írtam, akkor láthattad volna, hogy az örökbefogadás akkor lenne szerintem is jó, ha a társadalom nyitottabb lenne. Ha az óvodás nem azt látná otthonról, hogy aki más azt ki kell rekeszteni, ha nem lenne az rendkívüli dolog a felnőttek szemében, hogy két férfi vagy két nő nevel egy gyermeket, szeretetben, akkor a gyerekek sem csúfolódnának emiatt. Vannak országok ahol ez működik, ahhoz viszont a társadalomnak is fel kell nőnie.

2019. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
#14 Mert szerinted az otthonban nevelkedő gyerek, akinek nincs családja, nem kap elég figyelmet és szeretetet, s mindezek tetejében még az erősebbek is terrorizálják, mennyire fog sérülni felnőtt korára? Nem ritkán hallani, hogy elszöknek az állami intézetekből és soha sem találnak a nyomukra.
2019. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#14


Ez teljesen más. Nem Mesterházy mondta, hanem a polgárok.

Ennyi erővel én is felhozhatnék egy valag Bayer idézetet de nem teszem, mivel nem választott képviselő, így azt mondd amit akar.


Az meg, hogy 1 ember a 100000-ből leszarja, hogy mit mondd Kövér, még nem mentesíti Kövért a kijelentései súlyosságától!

2019. máj. 16. 11:48
 18/24 anonim ***** válasza:
21%

Jaj ez egy nagyon jó elterelő hadművelet a bajszos szrtól úgy látszik bejött, most erre lehet koncentrálni.

Viszont akármennyire utalom az egy nagyon negatív dolog, ha a gyerek anya vagy apa nélkül nevelkedik fel. Vannak erre kutatások, milyen problémák lephetnek fel felnőtt korban a rossz nevelés miatt. Az ország amúgy is tele van sajnos csonka családokkal, egyszülős gyerekekkel, és ezt nagyon rossz dolog. Én magam sem ismertem az apámat, csak egy nő nevelt fel, aminek a mai napig érzem a negatív hatását. A barátnőm azért dobott ki és lépett le egy segfejjel, mert "nem vagyok elég férfi" ez egy példa, de rengeteg más negatívuma van, ha egy fiú apa nélkül nevelkedik. Hát még két anyával... Fordítva is, egy kislánynak szüksége van az anyai példára, szörnyű dolog ha 2 férfi neveli. Ezek később ki fognak hatni a felnőttkorba, így is rengeteg ember sérült lelkileg a rossz gyerekkor miatt.


Mondom én is rühellem a jelenlegi rendszert, de nem szeretném, hogy a következő rendszerben ilyenek terjedjen el, normális és egészséges társadalmat kívánok, amiben nem fér bele az, hogy szexuális orientáció torzulasa miatt emberek gyermekkora is torzuljon.

És nem, NEM vagyok homofób, de a szexualitás maradjon az ágyban, gyerekvallalas és nevelés ennél jóval komolyabb dolog.

27f

2019. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Mellesleg, a kérdés azt firtatja, hogy hány embert sérthetett meg?

Erre pedig akkor lehetne válaszolni, hány homoszexuális pár szeretne gyereket? De még azt sem tudjuk, hány homoszexuális pár él tartós kapcsolatban?

Tehát, sértő csak azokra lehet, akiknek a gyerek(ek) örökbefogadása szívügye.

Bangóné, minden fideszesre kiterjesztett patkányozásával pedig nem arányos. (Mellesleg, nem is kezeli úgy a média/politika. De lehet, hogy csak azért mert a balosok közt is van bőven homofób! Tehát nem sok sikerrel lehetne egy akolba terelni őket ezügyben)

2019. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Engem ez nem érdekel. A homiknak viszont a villogása baromian nem tetszik. A fenét sem érdekli, hogy kivel bújik ágyba, de mutogatni nem kellene.

De ha arról van szó, hogy ugyanolyan jogon csókolóznak-e nyilvánosn mint a heterok, akkor a válaszom NEM. Nem egyenjogúak ebből a szempontból, mert a homoszexualitás NEM NORMÁLIS!

2019. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!