Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány embert sérthetett meg...

Hány embert sérthetett meg Kövér László azzal a kijelentésével, hogy nem tartja a homoszexuálisokat egyenrangú embereknek?

Figyelt kérdés

"egy normális homoszexuális tudja, hogy a világ rendje micsoda, hogy ő így született, ilyenné lett. Próbál ehhez a világhoz alkalmazkodni úgy, hogy nem tartja magát feltétlenül egyenrangúnak."


illetve


"Kövér itt sem állt meg. A pedofíliához hasonlította azt a követelést, hogy a homoszexuálisok házasodhassanak és gyereket fogadhassanak örökbe.


Erkölcsi értelemben, semmi különbség nincs egy pedofil magatartása között, meg a között, aki ezt követeli. Mindkettő esetben a gyermek egy tárgy, egy élvezeti cikk, a kiteljesedés, az önmegvalósítás eszköze. Különböző okokból nem akarok gyereket, de igényt tartok rá hogy más gyerekét jogom legyen felnevelni"



Tehát Kövér szerint, ha egy meleg pár szeretne örökbefogadni egy gyereket = pedofília?


2019. máj. 16. 08:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%

- egy gyerek nőjön fel inkább egy szerető meleg pár között, mint egy alkoholista, lecsúszott családban, ahol a saját gyerekét erőszakolja meg az apa

- rengeteg meleg pár szeretne örökbefogadni gyereket, ezzel megoldva a kormány problémáját, de a kormány nem szeretné megoldani a problémát

-ismerek egy párt aki két gyönyörű gyeremeket nevel, sajnos nem sikerült nekik itthon örökbefogadni, ezért amerikáig utaztak, béranyát keresni rengeteg pénzért

- sorolhatnám tovább ezeket


Hogy megbántott-e engem Kövér? Nem! Megfogok harcolni a jogaimért... one way or another!


Remélem egyszer Magyarország olyan ország lesz ahol nem öli magyar a magyart.


Lehet össze-vissza írtam most, de sietek, hivatalos vagyok egy buliba! Puszi!

2019. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is gumicsont volt. Rajött hogy nem kicsit volt túlzás a klímaváltozas tagadó dumája,ezert gyosan kiterveltek egy ki bu zizást ami felzúdulast kelt es eltereli a figyelmet az előző rettenetről.

Még egy gyors közvélemeny kutatást is csináltak es mivel a fidesz szavazóknak eleve tetszenek a neofasiszta eszmék ezert döntötottek a bu zizás mellett.

2019. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a melegek nagy része nem heteró családból jön? :) Egyébként engem egy évvel ezelőtt még hidegen hagyott volna Kövér kijelentése, de azóta az egyik közeli barátomról kiderült, hogy leszbikus. Bigott katolikus családban nevelkedett, ő is vallásos, és több mint egy évtizede próbálta elnyomni az érzéseit, de ezzel csak odáig jutott, hogy teljesen felőrölte magát idegileg. Mikor ez kiderült a családja kvázi kitagadta és úgy kezelik, mint valami fertőző beteget. Érdekes módon, mikor kiköltözött az időközben megismert dán kedveséhez, annak családja nagyszülőkig bezárólag feltétel nélkül befogadta őt. És ismerve őt és a párját is tudom, hogy nagyobb szeretetben fogják felnevelni a jövőbeli gyermeküket odakint, mint amennyi szeretetet jó néhány heteró családnál kapnak a gyerekek.
2019. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha már kakukkmarczy annyira követeli az érintettek véleményét akkor hadd adjak egyet.

Igen, sértett. Vérig sértett. Nem csak engem, minden meleget. Nem csak azokat akik párkapcsolatban élnek és nem csak azokat akik gyereket akarnak. Mindenkit akivel beszéltem erről. A lazábbak elintézik egy "Leszarom!"-mal. Az érzékenyebbeket komolyan megviseli. Én az utóbbiak közé tartozom.


Az teljesen mindegy, hogy milyen kontextusban, teljesen mindegy, hogy melyik etnikai, vallási vagy szexuális kisebbség akár melyik tagjáról állítja bárki azt, hogy nem ugyan olyan állampolgár mint bárki más az az illető alapvető emberi jogait kérdőjelezi meg. És ez nem csak azért háborít fel, mert érintett vagyok, hanem azért is, mert egy jogállamban ilyet SENKI sem mondhat. Nemhogy egy magas beosztásban dolgozó állami "főméltatlanság".

És nem érdekel miért mondta, nem érdekel, hogy csak gumicsont és egy még nagyobb eszeveszett baromságról akarja elterelni a reflektorok fényét. Egy ilyen kijenelntésnek következményeinek kell, hogy legyen!

2019. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!