Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Lukácsi...

Mi a véleményetek Lukácsi Katalinròl?

Figyelt kérdés

Eleinte hihető volt ez a sztori, hogy választások előtt nem sokkal hirtelen kilép a pártbòl - bár akkor sem értettem, miért kell ebből országos hìrnevet verni, napi szinten lépnek ki emberek pártokbòl, és ugye előtte nem ismerték.

De úgy voltam vele, oké, nézzük meg.


Mára azonban egy elképesztő arrogáns, mindent tudò, túlmozgásos hìrnévhajhászò celeb lett. Mindenhez ért. Tudja Jézus hogy politizálna, ki a keresztény, ki nem, miért az, miért nem az. Politikai hìrnévre hajt, mindig a központban akar lenni. Ha a saját táborába tartozò valaki csinál hülyeséget, kimagyarázza a végletekig, de az ellenfél mindig rossz -->ez már törzsi gondolkodás


Egyszóval, egy újabb megélhetési politizálòval lett gazdagabb a kis hazánk



2019. máj. 18. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ez az egész összefogósdi tábor Lukácsival, Márki-Zayjal meg Hadházyval hiteltelen. Nincs semmi érdemi mondanivalójuk azon kívül, hogy össze kell fogni, és le kell váltani a Fideszt.
2019. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom nem akar elmenni dolgozni
2019. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon férfias megjelenése van. A beesett szemei miatt arra gondolok, hogy anyja vagy drogozott a terhesség alatt, vagy valami szociopata hajlam lakozhat benne. De ugyanakkor nagy kerek szemei vannak, ami a társaságkedvelőkre jellemző.

Ha nem lenne más nő az életben, blokkolnám, de csak csukott szemmel.

2019. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Én egy elvtelen szélkakasnak látom, olvastam már róla ezt-azt. Ha jól tudom, MDF-es volt, aztán a választások előtt hirtelen az ellenzéki média sztárjaként szidta a jobboldalt...
2019. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

KDNP ifjúsági tagozatos volt, nem MDF-es.


Nekem eleinte ellenszenves volt, de mára egészen megkedveltem. Vannak egész jó gondolatai.

2019. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
MDF színeiben indult és KDNP ifis volt
2019. máj. 19. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Olyan, mint az iskolában a stréber diák, aki folyton fontoskodik, mindenki agyára megy, mindenbe beleszòl, viszi a tanár táskáját, és térképet a szertárba, csak hogy plusz figyelmet kapjon.

Ez mondjuk a kisebbik baj

A nagyobbik, hogy egy újabb ember, koherens világkép és elvek nélkül.

2019. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk mutatja az ellenzék állapotát, hogy egyáltalán az politikai teljesítmény, hogy valaki kilép a kormánypártok valamelyikéből, sőt, ha jól értem, csak egy ifi szervezetből.


Ami meg a kereszténységet illeti, ennek mindenki keresztény aki Orbán ellenes, legutóbb Orosz Mihály Zoltánra adta áldását, gyönyörű pár

2019. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!