Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne ha kitörne egy...

Mi történne ha kitörne egy forradalom Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tényleg nem politizálni akarok, azt hagyjuk is. De elképzelhető lenne hogy százezrek vonuljanak utcára fegyverrel a kezükben? Ez esetben mit tenne a mostani kormány? Esetleg Brüsszel? Nem vagyok hülye, a felszín alatt sz*rna rá.

Sikeres lehetne egy ilyen akció? Mit érnénk el vele?

Leváltaná egy másik sz*r kormány?

Mi kell az embereknek ma Magyarországon, hogy fegyvert fogjanak és utcára menjenek?


(nem pártpolitikai válaszokra vagyok kíváncsi hanem reális válaszokra)


2019. máj. 18. 22:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csüngnének a fidderek az Üllői úti fákrul.
2019. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ!


Talán kicsit rosszul tettem fel a kérdést, mert elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg mi lenne az a "megszorítás" vagy akármi mint pl. az internetadó, ami miatt rengetegen mennek utcára.


Nyílván nem a nyugdíjasok meg romák vívnák meg ezt a harcot hanem a keménymagra gondoltam ha lehetne őket mozgósítani, a focihuligánokra. Bp-n mondjuk kitesznek 50.000 főt. Fegyvert meg onnan szednének a lázadók ahogy 56-ban is, bár az nem tudom hogy történt.

2019. máj. 19. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!