Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A keményen dolgozó magyar...

A keményen dolgozó magyar átlagembereknek tényleg ez tetszik, hogy miközben keresnek (jó esetben) havi nettó 200-300 ezret, addig a rajtuk uralkodó, élősködő fideszes vérszívók meg ilyen luxusban élnek a megbundázott közbeszerzéseken?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 18. 22:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
A keményen dolgozó magyar emberek szolgalelkűek. Igen. Mindegy ki van hatalmon, nem fognak tömegesen sztrájkolni, hogy erősebb fizetés kell nekik, mint Romániában, vagy Kínában, vagy Indiában. Az átlagfizetés "szám szerint nő", csak nem az átlag ember fizetése nő. És ezt a kormány eladja sikernek, miközben a szolgák továbbra is 5 éve nem kapnak annyi emelést, mint amivel az alapvető élelmiszerek ára növekedett (nem beszélve, hogy minden más sokkal drágább lett)
2019. máj. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
8%

szerintem nem tetszik ,de nekem mindegy mert politikus akarok lenni hogy gazdag legyek és megéljek az országból miközben nézni fogtok és én egy gerinctelen csőcselék leszek

(ha elhitted akkor dobok egy hátast a himaláyán)

2019. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
8%

ohh...

#12 vagyok

Kimaradt az a rész hogy 1 milliárd forintot fogok majd "Magyarország jobban teljesít" plakátokra kidobni.

2019. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
Ugye, azért nem gondolod komolyan, hogy ezzel a baloldalon nem találkozunk? Tudod, a baloldaliak nem tudják elviselni, hogy nem ők vannak hatalmon, ennek következtében ezek a vagyonok nem őket gyarapítják... Az a baj, hogy a saját oldalunknak mindent elnézünk, az ellenféltől (neadjisten ellenségnek) még a megélhetést is megvonnánk!
2019. júl. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10%
söt, hazafiságból szülnek ötöt, hogy legyen aki eltartja a fideszeseket ha ők már meghaltak
2019. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%
azért a baloldalon ilyen szintű lopás és diktatúra kiépítés nem volt. ennek tizedéért már kivezényelt volna titeket a fidesz gyújtogatni
2019. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

és #14, utolsó mondatod: szokás szerint másra kened azt amit ti műveltek

tipikus fideszes

2019. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A keményen dolgozó átlagembert másképp választópolgárnak hívják.

Szóval nem értem a kérdést.

Valamint rosszul értelmezel

2019. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!