Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Puzsérra fog szavazni...

Aki Puzsérra fog szavazni önkormányzati választásokon, komolyan veszi magát?

Figyelt kérdés
Puzsér egy annyira tehetségtelen ember, "kritikusként" is csak az itta a szavait, aki magától felnőttként sem jutott el oda, hogy amiket ő mond, azok tök evidenciák. Kb. olyan minőségűek és információt hordozóak a mondatai, mintha valaki arról készítene videót, hogy "a Balaton létezik" vagy "a férfiak nem tudnak gyereket szülni". Emellett ideggyenge, bevallottam pszichikai bajai is volak - vannnak? -, nevetséges hisztirohamokat prododukál. Hogy lehet rá szavazni? Trollkodás vagy mi...? Nála egy németjuhász kutya is tehetségesebb polgármester volna.
2019. máj. 19. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem igazán vagy képben a lebonyolítást illetően mi? Előválasztást majd 1 közös jelölt nem sokat mond. De sugárban hányni legalább tudsz.
2019. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, képben vagyok. Sokan Puzsét támogatják, tehát ha ő lenne a közös jelölt, rá szavaznának. Sugárban hányni pedig te is tudsz, ha olyan történik a szervezeteddel, ez biológia és nem tudom, hogy jön ide.
2019. máj. 19. 08:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért nem lehet mondani, hogy tehetségtelen ember lenne, legfeljebb eddig nem derült ki, hogy mihez van tehetsége.
2019. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl kolyan veszed a politikát. Annyi a tét, hogy melyik kötsög gazdagszik meg a pénzünkön, semmi több.
2019. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*komolyan
2019. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!