Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztál az önkormányzat...

Kire szavaztál az önkormányzati választásokon és miért?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
A várost régóta vezető baloldali polgármesterre és egy független önkormányzati képviselőre. Neveket ne haragudj nem írok.
2014. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tharos ***** válasza:
33%

Unokatestvéremre.

Fideszes, de attól függetlenül jó fej és sokkal jobb, mint a másik jelölt, aki tényleg eléggé korrupt, mert ismerem őt is személyesen.


A megyei listán (amiről nem is tudtam, hogy egyáltalán van olyan) pedig bejelölgettem mindegyiket a poén kedvéért.

2014. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Senkire, mert nincs értelme. Alig van joguk a polgármestereknek. Nem is értem, hogy mi ez a nagy hype az egész körül. Fidesz úgyis csak oda dob pénzt ahol fideszes van, tehát semmi értelme bármi ésszerűség mentén gondolkozni, hogy kire szavaz az ember.
2014. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
MKKP, mert az ő ígéreteik legalább reálisak.
2014. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy független polgármesterjelöltre, akit mellesleg anyukám személyesen ismer és egy nagyon jó ember.

A jelenlegi (fideszes) polgármester tönkretette az éjszakai életet, a szórakozást, a programokat, a kultúrát a városban. Egy porfészek nyugdíjasotthont csinált ebből az amúgy fiatalos és élhető kisvárosból.

(Bár már egy ideje Budapesthez köt minden, de itthon is sokat vagyok, meg azért mégiscsak itt nőttem fel és végső soron ide vagyok bejelentve :-) )

A Jobbik nem a szívem csücske, továbbá a jobbikos polgármesterjelöltet szintén ismeri a család személyesen és elég vicces ezt a fickót elképzelni keresztény-nemzeti szerepben.


Egyéniben az egyik DK-s arcra. Rühellem a DK-t, minden más pártnál jobban, de rajta kívül a körzetben volt jelölve a polgármester, mint a körzet fideszes városi képviselőjelöltje (soha), egy jobbikos (nem csípem őket annyira), egy MSZP-s és Ő. Ezen vacilláltam kicsit, hogy az MSZP-s arc vagy a DK-s legyen, mert egyik pártot sem rajongom. De végül úgy voltam vele, hogy a város fiatalos, éjszakai és kulturális életének fellendítéséhez talán jót tenne a DK (amúgy általam nem túl sokra tartott) liberális szemlélete. Amúgy sem hiszem, hogy a képviselőtestületnek akkora szava lenne a polgármesterrel szemben egy ilyen kicsi városban.

Amúgy ha rajtam múlna, én betiltanám, hogy pártok induljanak az önkormányzati választásokon. Civil lokálpatrióta szervezetek esetleg. A pártoknak az országról, az országos politikáról és nem az adott település, kerület vagy környék problémáiról kell (kéne) szólniuk. Hova kell zebra, hogy legyenek a buszjáratok, hova kell felüljáró, ezt a Budapest belvárosában álló pártszékházakban hogy a fenébe látnák?!


Megyénkben nem indult sem az LMP, sem a 4K!, sem a Munkáspárt. Ez az a három, akire hajlandó vagyok és voltam szavazni (az OGY. és az EP választásokon is).

Indult a Jobbik (soha), az MSZP, a DK, az Együtt-PM és a Fidesz-KDNP.

És azt mondtam, hogy Dopeman-nek van igaza. A Fideszre szavaztam. Hogy a neoliberális álbaloldal essen végre pofára. Hogy rohadjon meg ez a négy hulladék banda (MSZP, DK, Együtt, PM), hogy többszörös multimilliomos, multimilliárdos korrupt disznók marakodnak óvodás módon egymás közt, hogy a választóikon és a Népen kívül mindennel törődnek, rohadjanak meg, ne a Jobbik, de még az LMP is előzze meg négyüket EGYÜTT, sodródjanak 2018-ra a parlamenti kiesés szélére!

Vigye el a Fidesz az összes megyét, legyen mindenhol a Jobbik a második, ahol van LMP, ott az legyen a harmadik!

Legyen a Fidesznek 2018-ban ne 2/3-a, hanem 4/5-e és legyen a másik parlamenti párt egy szélsőjobbos banda. Csináljon meg a Fidesz minden disznóságot, amit még lehet, Gyurcsány, Bajnai és a többi Senkiházy marja tovább egymást a kicsinyes szarjain, aztán akkor netán felébred a magyarokban a vágy egy valódi baloldali ellenzékre, egy valódi szociáldemokrata, kis embereket, dolgozó embereket szolgáló párt életrehívására. De ehhez sajnos végképp le kell köpni és ki kell véreztetni a neoliberális álbaloldalt.

Sajnálom. Megyeiben taktikai szavazatot adtam le.

2014. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

civil szerveztes polgira

ill

LMP

2014. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyömrő2000kör, mert 12 éve nagyon jól irányítják a várost, és rühellem a "nagypolitikai" pártokat, jó nekem a helyi civil :)
2014. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!