Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Joe Eszterhasnak?

Igaza van Joe Eszterhasnak?

Figyelt kérdés

"A magyarok erőszakosak, az öngyilkosságig szenvedélyesek, túl gyorsan mondanak ítéletet, szűklátókörűek, antiszemiták és rasszisták."


"Ha meglátsz egy magyart az utcán, menj oda, és vágd pofon! Ő tudni fogja, hogy miért kapta."


[link]



#Esterhas
2019. máj. 19. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Amit elmond az a jelenlegi Magyarországon kizárólag a fidesz szavazókra áll meg, ők közöttük is csak a valódi, hithű szavazókra. Ők meg nem "a magyarok", vannak vagy egymillióan összesen.
2019. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
2004-es cikk, gratulálok a provokáló kérdésért..
2019. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Teljes mértékben egyetértek vele.


#2

Hiába 2004-es, azóta csak még igazabb lett.

2019. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

#3-as


Te is magyar vagy ezek szerint egyetértesz vele ha meglát valaki téged az utcán akkor pofon kell vágni téged?

2019. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Mitől lennék magyar? Én udvariasan és előzékenyen szoktam bánni embertársaimmal, nem gyűlölködve és tahón fröcsögve, mint egy magyar.
2019. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Én förtelmesnek tartom a magyarokat.
2019. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!