Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor szerint van nagyon...

Vona Gábor szerint van nagyon sok jó intézkedése a kormánynak. Igaza lehet vajon?

Figyelt kérdés

[link]


Azért sok igazságot mond, és valóban most ne a túlkapásokat vagy a hibákat keressük, mert nyilván a kormány úgy alakítja h neki jó legyen.


Azt is kiemelném, hogy valóban nem kellene egymásra acsarkodniuk sem a pártoknak sem a magyar embereknek, mert addig nem lesz itt jobb. Nyilván nem rossz próbálkozás az ellenzék összefogása sem, de úgy lenne jó ha a kormány is hajlandó lenne leülni és együtt megvitatni a dolgokat.


Nagyon kedvelem ezt a palit mindig megmondja a tutit és egyáltalán nem gyulolkodve hanem tok komolyan elemezve a dolgokat, átgondoltan. O már rájött h nem az a megoldás ha egymásra kopkodunk h fúj fidesz vagy fúj balliberálisok fúj jobbik.

De vajon a magyar nép mikor jut el erre a szintre?



2019. márc. 7. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Tudja, hogy olyanokat ők sem tudnának a jobbikkal összehozni -.-
2019. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vona már kb egy éve nem jobbikos....
2019. márc. 7. 08:00
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Volt Gulyásnak a Partizán c. műsorában úgy két hete és ott beismerte, hogy akkor ábrándult ki a nemzeti radikalizmusból, amikor látta, hogy a Fidesz gyakorlatilag megvalósítja a Jobbik eredeti programját és hogy az mennyire nem működik. Akkor kezdett egyre mérsékeltebb lenni a gondolkodása.
2019. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

[link]

Tessék.

2019. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Beszélni könnyű, azt gyurcsányi is tud. Megvalósítani na az nehéz. Vona még mindíg jobbikos, csak a háttérből vezeti a pártot. Ő találta azt a kamut is ki, hogy fogják rá a szélsőjobbos kijelentéseket, hogy ő utasította a pártot erre.


Ami nettó haugság. Amikor agyonverták 5-en jobbikosok, azt a mozgásérült romát azt is Vona tanácsolta? Akkor is rájátszottak bizonyos igényekre ? :O

2019. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem igaza van, hogy vannak olyan dolgok is, amivel egyet lehet érteni. (A mérleg két serpenyőjéve téve a dolgokat így is borzasztó a Fidesz persze.)


Utálom is azokat az ellenzékieket, akiknek muszáj mindenben ellentmondani a Fidesszel.

Pl. Együtt: "bontsuk le a kerítést". (Aztán csodálkoznak, hogy fél százalékot kaptak.)

Vagy most hogy a családok támogatásával kampányolnak, a 444 törzsközönsége szerint "mit turkál be a kormány a hálószobámba????" Na szóval ezek nagyon rossz reakciók...

Vagy amikor Ungár Péter azt mondta, hogy egyes kérdésekben nem ciki egyetérteni a Fidesszel, a 444 közönsége kommentekben meg is lincselte kb...

2019. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez az, amit mindig is hiányoltam. Egy konstruktív ellenzéket. Tehát egy olyan ellenzéket, ami csak a hibákat kritizálja.
2019. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Én Vonát egyértelműen a szimpatikus politikusok közé soroltam, egészen tavaly tavaszig, amikor lefeküdt Simicskának.
2019. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

"Én Vonát egyértelműen a szimpatikus politikusok közé soroltam, egészen tavaly tavaszig, amikor lefeküdt Simicskának."


Nem feküdt le - csupán a párttársa szavaival élve - kielégítettek bizonyos igényeket. Simicska bizonyos igényét :XD

2019. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint azért nem véletlenül mondott le, látta, hogy a pártjának majd nem jön össze a dolog.
2019. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!