Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók tisztába...

Az ellenzéki szavazók tisztában vannak vele, hogy 100%, hogy vasárnap elsöprő Fidesz győzelem lesz?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Én igen.
2019. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Már megszokták.
2019. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Attól még nem adjuk fel
2019. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%
És a fidesz szavazók tisztában vannak azzal, hogy teljesen fölösleges elmenniük, mivel akkor is a fidesz nyer, ha el sem mennek?
2019. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%

Hogyne lennének vele tisztában. Már gyakorolják a kottát... (Választási csalás.... Meg buszoztatás... Meg a szokásos... )

Utána pedig néhányszor kimennek az utcára, a "mi vagyunk a többség!" molinókkal....

😄

2019. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

Álmodjatok csak álmodjatok, de nehogy fájdalmas legyen az ébredés.

Bárhogy is lesz én nemlennék ilyen büszke egy ilyen emberre mint a hazugorbán.

A helyetekben én mélységesen szégyelném magam hogy egy ilyen nímandra bíztam az országot.

2019. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem mindenki tudja, hogy mi várható. Itt az a lényeg, hogy bejussanak nem fideszesek is. Hogy legalább minimálisan képviselve legyenek más nézőpontok is, mert ez lenne a normális.

Elhiszem, hogy a fideszesek azt szeretnék, ha egypártrendszer lenne, később kötelező szavazással arra az egy pártra. Mint É-Koreában. Tudod, hogy hívják É-Koreát hivatalosan? Koreai Népi Demokratikus Köztársaság. Még Kim Jong Un sem hiszi komolyan, hogy ott demokrácia van, de hívjuk mégis annak, mert az olyan demokratikus, amikor demokratikusnak nevezzük magunkat.

2019. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%

6.

Büszkébbek vagyunk rá, mint a Böszmére!

Ellenszélben is felszállópályára állította a gazdaságot.... És mi történt? Rögtön osztrák és német életszinvonalea van igény azoktól, akiket le akarnak váltani, elzavarni....

Bezzeg, a nyócévet csődbe hajszolókat meg kell érteni, hogy azért vót akkor, rossz, mert válság volt.... (Bár 2008 előtt se élt a proli osztrák és német színvonalon...) És most követelőznek...

2019. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

A kormánypártra szavazók tisztában vannak avval, hogy egy olyan pártot juttatnak többségbe az EU-ban amelynek a szava semmit nem fog jelenteni, szinte mindenhol "mostohagyerek", és a magasabb körökben mindenhol a "szőnyeg szélén" áll?


Őszíntén kívánom minden kormánypártinak, hogy a fidesz legyen többségben!


De majd akkor is csápoljatok a csútinak, amikor úgy fognak miatta kibaxni minket az EU-ból mint macskát xarni!


Vagy nincs annyi eszetek, hogy ezt felismerjétek?

2019. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem 100% mert addig akár ki is pusztulhat az emberiség.
2019. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!