Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A KSH legfrissebb felmérése...

A KSH legfrissebb felmérése szerint több lett a külföldről hazavándorló magyarok száma mint a kivándorlóké. Szerintetek igaz ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kíváncsi lennék arra hogy ti hogyan vélekedtek erről párttól és politikai hovatartozástól függetlenül. Közületek van olyan aki tervez kiutazni külföldre, illetve van olyan köztetek magyar aki külföldön van, de visszatérne Magyarországra? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2019. máj. 22. 17:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem valahol félúton lehet az igazság.
2019. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy kizárom a lehetőséget, ha úgy adódik, de nem tervezek, Ny-Európába semmiképp sem, Európán kívülre meg még annyira sem. Egyébként voltam kinn egy határozott idejű szakmai szerződés erejéig; tapasztalatszerzésnek jó volt. Az én életem ott sem volt jobb (vagyis itthon is feltalálom magam), viszont itt vagyok itthon.
2019. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!