Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hazudjak anyámnak arról, hogy...

Hazudjak anyámnak arról, hogy melyik pártra szavazok?

Figyelt kérdés

Az egész család Fideszes, anyámmal együtt, csak én nem. Mindenki a Fideszre fog szavazni, és anyám azt akarja, hogy én is rájuk szavazzak, de nem fogok. Egyszer megemlítettem, hogy nem rájuk szavazok, és elkezdett velem veszekedni, meg mondogatta, hogy de, márpedig rájuk kell szavaznom. De nem fogok.

Most egy ilyen jellegű dologban nem szeretnék hazudni (meg amúgy se, utálok hazudni), de könnyebben megúsznám itthon, nem?



2019. máj. 23. 19:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Hazudj!
2019. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Az elveid fontosabbak vagy a törékeny lelki világod?
2019. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#2: Jó kérdés, nem tudom, mert bipolárisként valóban törékeny a lelki világom.
2019. máj. 23. 19:18
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos ez az a helyzet, amikor inkább hazudj.

Vagy kerüld ki a választ: "arra a pártra, mely a legjobbat akarja tenni ezzel az országgal" - ha ilyet lehet.

Ha vagytok olyanban és van rá idő, megkérdezheted, hogy szerinte miért a fidesz a legjobb. Tényleg olyan fontos kérdés-e a bevándorlás, hogy semmi más nem fontos ma ebben az országban, stb...

2019. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Amiről nem tudnak az nem is fáj nekik. Ahogy neked nem tetszik az ő győzködésük úgy sanszos hogy a tied se tetszene nekik.

Esetleg elmondhatod nekik, hogy felnőtt férfi/nő vagy és a sajt belátásod szerint döntesz, nem úgy ahogy ők akarják. (de én tuti hazudnék, nem szeretem a fölösleges konfliktust)


Meddig tervezel otthon maradni?

2019. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
14%
Szavazz a Fideszre, mert pár év múlva, amikor megjön majd az eszed bánni fogod, hogy egy ballib szélhámosra szavaztál!
2019. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Hazudj, és az előzményeket is töröld!

Bár ha valóban bipoláris vagy, akkor van rá esély, hogy néhány hónap múlva lelkesen meséled, vagy agresszíven a fejükhöz vágod, hogy kire szavaztál...

De azért az se semmi, hogy egy bipoláris gyermek anyja még az ilyen hülyeségeken is veszekszik.

Nem véletlenül jöhetett ki a hajlamod tényleges betegségként...

2019. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül mész be a szavazófülkébe, arra szavazol, akire akarsz. Egyébként sok családban előfordul, hogy nem egyforma pártnézetet vallanak, a legrosszabb, amikor ezt beviszik a családi hétköznapokba és ezen cirkuszolnak, mint anyukád. Talán erre felhívhatnád a figyelmét. Nálunk se mindenki egy pátra szavaz, de eszébe nem jutna senkinek ezen cirkuszolni és ráerőltetni a másikra saját pártszimpátiáját.

Én már csak azért se szavaznék arra, amit ő mond.

2019. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%
Ha bipoláris vagy, akkor tuti a DK-ra akarsz szavazni...
2019. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
#9 Prímszám, Terépcsecső XD
2019. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!