Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hagyja a miniszerelnök...

Miért hagyja a miniszerelnök úr és a kormány, hogy az ellenzéki pártok súlyosan rágalmazzák őket, miért viszik ezt bíróságra?

Figyelt kérdés

Az ellenztéki pártoktól olyan szórólapokat kaptunk, amik az szerepel, hogy "maffia, maffiakormány" és hasonlók. Ez már súlyos rágalmazatás, miért nem perlik be őket?

Én nagyon szeretem Orbán Viktort és az összes kormánytagot is, fáj ilyet olvasni. Én próbáltam az egész kampány alatt odatenni magamat, meggyőztem sok első szavazót, hogy hova tegye a X-et vasárnap, az összes bizonytalan ismerősömmel sokat beszélgettem és a Fideszre fognak végül szavazni és látom, hogy a Fidesz is nagyon sokat dolgozik a sikerért, ezért olyan rossz látni, hogy valakik kígyót-békát kiabálhatnak teljesen büntetlenül.


2019. máj. 25. 16:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt szerettem volna írni a kérdésben, hogy miért NEM viszik bíróság elé.
2019. máj. 25. 16:16
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

A sas nem kapkod legyek után..


Had csinálják a cirkuszt 5-10%-os támogatottság mellett.

2019. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Elvtárs, mi van hiányzik a kommunizmus?
2019. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Mi az hogy hagyja? Mit tehetne ellene?Ha szóba állna egyáltalán ellenzéki pártokkal akkor nem lenne ez. De ha olyan szintű az arroganciája hogy nem áll szóba az ellenzékkel akik a magyar választók 52%át képviselik,akkor ne csodáljozzon rajta hogy mindenki egy kreténnek tartja. Amit meg az euban meg külpolitikaban művel az a

nimandság netovàbbja.

2019. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

"A sas nem kapkod legyek után.."

Az nem sas, hanem egy nagyon dagadt falánk veréb. Kapkod minden után, mert telhetetlen.

2019. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Az nem sas, hanem egy nagyon dagadt falánk veréb. Kapkod minden után, mert telhetetlen."


Akkor az ellenzékiek a férgek, kukacok? Mert bekapja őket egyben, az nyilvánvaló. Már 9 éve.

2019. máj. 26. 09:30
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Te tenyleg valsmi retardalt lehetsz. A penz után kapkod te nagyon húlye.
2019. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És a Fidesz büntetlenül kiabálhat kígyót-békát mindenki másra? Őket miért nem vonja felelősségre senki?


Napi kamu kérdés :D

2019. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!