Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is gyanús, hogy miért...

Másnak is gyanús, hogy miért nem kaptak most tömegesen választásra hívó levelet?

Figyelt kérdés
Nem akarok összeesküvés elméletet gyártani, de legalább a negyedik kérdést olvasom erről és mi sem kaptunk és a melóhelyen is sokan mondják. Nem számít, mi tudjuk hová menjünk, csak ez felettébb szokatlan.
2019. máj. 25. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Persze mert a Postás vagy aki kiküldi tudja , hogy jancsika nem Fideszes ezért nem kap levelet.


Családunkba is van aki nem kapott, pedig Fideszes.


Simán nincs kedve kivinnie a postásnak vagy elkavarja és máshova dobja be , stb stb

2019. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Hát azért mindenki tud egy bizonyos kubatov lista létezéséről, eléggé nyílt titok, hogy a Fidesz él a szavazók ilyen olyan nyilvántartásának a módszereivel.
2019. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ma még egy szar hűtőmágnest is kaptam
2019. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem akarok összeesküvés elméletet gyártani, de .."

Pontosan ezt csinálod, összeesküvés elméletet gyártasz. Simán lehet hogy a többi kérdést is te írtad ki.

Nem kell a levél a szavazáshoz. A legtöbb ember aki megkapta az olvasás nélkül félre teszi vagy kidobja, mert mindenhonnan azt hallja már hónapok óta hogy most vasárnap szavazás lesz és alig 1 éve volt legutóbb szavazni, nem felejtette el, hogy hova kell mennie.

ha megkérdeznéd a családtagjaimat hogy mi kaptunk-e ilyen levelet simán mondanák, hogy nem kaptunk. Pedig ott van a hűtőn a többi cucc alatt amit azóta rátettünk, 2 hónapja. Csak mivel én hoztam be és nincs benne semmi amit feltétlen látniuk kellene, így nem szóltam nekik külön róla.

2019. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel a facebookon is láttam erről szóló bejegyzést, rengetegen kommenteltek alá akik nem kaptak. Persze ez senkit nem akadályoz abban, hogy szavazzon ha akar, ha szándékos volt is csak gyenge probálkozás, értelme nem volt.
2019. máj. 26. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!