Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai László bejut az EP-be?

Toroczkai László bejut az EP-be?

Figyelt kérdés
Én már leadtam rá a szavazatomat. Jó lenne, ha lenne egy ilyen acélos szavú, egészséges és szép ember. A kiállása is jobb bármelyik másik jelöltnél. Be fog jutni szerintetek?
2019. máj. 26. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, bár szerintem az előre jelzett 2%-nál több szavazatot fog szerezni. Nem rá szavaztam, de nem bánnám, ha bekerülne.
2019. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha igaz, amit olvastam 6,5%, az egy mandátum. Kiváncsi vagyok, mert ha nem igaz ez, soha többet nem olvasom azt a hírportált.
2019. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Ha igaz, amit olvastam 6,5%, az egy mandátum."


5%-ért már biztosan jár 1 mandátum. Mondjuk kicsi a valószinűsége, hogy ez meglesz Toroczkaiéknak.

2019. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Csodálkoznék, ha nem jutna be. Amikor a Jobbik először bekerült, őket is szándékosan alulmérték, hogy az emberek ne szavazzanak rájuk. Azt jósolták, kis szerencsével talán egy mandátumot ha szereznek, ehhez képest szereztek hármat. Most a Mi Hazánkkal szerintem ugyanez a helyzet, hiszen most az az egyetlen magyarnak nevezhető párt.

Ezt támasztja alá ez a külföldi felmérés is: [link]

2019. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Én remélem, hogy nem jut be, rá itthon van szükség nem a világ legnagyobb kamuhivatalában. Ettől függetlenül természetesen megkapták a motiváló voksomat.
2019. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Toroczkai,Tutsek Gusztáv 1956-os véreskezű bíró leszármazottja.


Gratulálok annak aki rászavazott!!!

2019. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Bármelyik pártra is szavaztál, csodálkoznál, ha megtudnád, hogy annak nevezetes tagjai közül hányan rendelkeznek vérbíró, ávós, spicli, párttitkár felmenőkkel.
2019. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet de akiről biztosan tudni, hogy egy hóhér leszármazottja legalább már azt ne válasszuk meg! A minimum az lenne , hogy nem vállal politikai szerepet egy véreskezű bíró leszármazott. És ilyen származással még ő ítél el egyes embereket a származása miatt.
2019. jún. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha így tennénk, egy sem maradna a jelenlegi pártok közül. A másik, hogy az ember nem felelős az ősei bűneiért, csak a sajátjaiért, az pedig a többieknek jóval több van, mint Toroczkainak.
2019. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak az a gond, hogyha o nem felelos kozvetlen leszarmazottkent akkor o miert iteli el kollektiven a ciganyokat , zsidokat akik szinten meginkabb nem felelosek bunozo nemzetisegu tarsaikert. Tovabba megigerte, hogy minimalbert vesz fel jutalmazaskent ennek ellenere inkabb megemelte polgarmesteri fizeteset. Sajat embereit hozza helyzetbe. Ugyanolyan atlathatatlan gazdalkodast folytat mint elotte. O ugyanugy politikai haszonszerzes miatt csinalja a balhet mint az Uz volgyeben erintett roman politikus, csak itt a magyar alja nepet uszitjak a kissebsegek ellen. Ugyanugy mint a roman sopredeket az uz volgyeben a magyarok ellen. Ugyanaz a helyzet csak a szereplok masok. Mindegy mi az ara csak o jol jarjon.
2019. jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!