Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy Gyurcsány lett az...

Most hogy Gyurcsány lett az ellenzék vezére várható, hogy a Fidesz elszámoltatja?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor számoltatják el Gyurcsányt, mikor kerül rács mögé? Választási ígéretük volt úgy egy évtizede..

2019. máj. 26. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Majd ő fogja Viktort.


Kocsis Máté, meg olyan ott Viktor mögött mint, aki beürített a gatyába.

2019. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Minek? Nem látni, hogy csökkenne a támogatásuk jelentősen, nem annyira szükséges a 2/3 12 év után.
2019. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még mindig a hasznukra lehet. Azt illik nem elfelejteni, hogy a többi ellenzékitől vették el a szavazókat! A szocik meg a jobbik eléggé lebőgött.
2019. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Engem ezen az oldalon kiröhögtek, lepontoztak, hülyének néztek, amikor több mint fél éve arról beszéltem, hogy a DK és a Momentum lesz a legmeghatározóbb ellenzéki erő Magyarországon, mert az ő pártjukat elkerülték a botrányok, van stabilitásuk és képesek megtartani a szavazóikat. De azt mondták ők nekem akkor, hogy a Jobbik a legerősebb ellenzéki erő és majd átszavaznak rájuk a DK-sok és az LMP-sek is.

Mondtam előre, hogy az idő engem fog igazolni. Most okoskodjatok, a mostani választási eredmények az érveim.

2019. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd szóljatok, ha valaki a ellenzéki szavazókért folytatott harcok helyett a kormányváltásra törekszik. 9 évvel az első fidesz után még mindig ugyanott vagyunk. Az ellenzéki pártok egymás szavazóiért harcolnak, a fidesz pedig növelte a mandátumainak számát, miközben az Országgyűlésben harmadszorra is kétharmadot szerzett.
2019. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fidesznek szüksége van Gyurcsányra. Nekik pont jó ő, úgy ahogy van.
2019. máj. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Ha lenne miért elszámoltatni, akkor az már 10 éve megtörtént volna...
2019. máj. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha lenne miért" van miért, csak a Gyurcsány egy kampányfogás is a fidesznek, nos, ha sitten lenne, le lenne győzve, akkor nem lenne túl sok szavazata a fidesznek.


Érdekesség: facebookon egy bácsi anno olyan szerelmes volt Gyurcsányba, hogy minden képe róla szólt, tegnap meg, kiírja, "aki a dk-ra szavaz az a fideszre" meglepő, hogy a demencia ilyen gyorsan felülkerekedik az emberen.

2019. máj. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!