Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a Fidesz győzelméh...

Mit szóltok a Fidesz győzelméhez az EP választáson? Örültök neki? Vagy csalódottak vagytok?

Figyelt kérdés
Én arra számítottam hogy nagyobb arányban fog nyerni a Fidesz.
2019. máj. 26. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az eredmény azt mutatja szerintem,hogy a Fidesz nem végez olyan jó munkát.Ha olyan jó lenne,nem 52%-kal nyert volna."


Én is 15, 16 helyre számítottam amúgy. Persze el lehet ezt adni úgy, hogy 50% felett, meg +1 hely, de azért szerintem most többen is úgy érzik, hogy túlbecsülték a Fidesz teljesítőképességét. Nem tudom, ki hány százalékra számított, de engem meglepett, hogy az 55 % nem lett meg, márcsak azért is, mert ha valamikor sokat számít az, hogy az EPbe hány képviselőt tudnak küldeni, na akkor az most van.

2019. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igazad van 11-es szerintem is sokan rájöttek hogy a Fidesz sem az igazi.Még mindig sok a szegény ember.
2019. máj. 27. 00:34
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

Mi Hazánk szavazó vagyok (régen Jobbikos, aztán 2015 végére már végképp kiábrándultam, pedig még 2010 előtt is bőven rengeteg munkát tettem személyesen is a sikerükért... így tavaly már "jobbikos tollal szavaztam a Fideszre", most viszont már újra volt olyan, ami "inkább az enyém"), de én ÖRÜLÖK. Nyilván a saját páromra szavaztam, de tudtam, hogy nem jutunk be. Másrést Toroczkai Lászlóra egyelőre itthon van égető szükség, hogy erős pártot tudjunk építeni.

Én bízom abban, hogy a Fidesz tudja azt az értékrendet képviselni az EP-ben, ami az enyém, ami Magyarország érdeke. Vannak közös "ellenségeink", ha a Fidesz nem is mondja még ki, de ők is tudják... Magyar emberként csak reménykedni tudok abbban, hogy a Fidesz EP képviselői küzdeni fognak ellenük és harcokat nyerni.

Mi pedig erősödünk itthon és majd... majd megmérettetünk, de szerintem a fideszeseknek is érdeke hogy egy tiszta és jószándékú magyar ellenzéki párt is legyen, mert a mostaniakról ez véletlenül sem mondható el.

Úgyhogy én eredményes, sikers munkát kívánok az összes Fidesz EP képviselőnek és jó egészséget, kitartást. Ne hagyják magukat megroppantani! Isten áldja Magyarországot!

2019. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fideszeskent minden tiszteletem a tied! Na kerlek szepen ilyen egy normalis ellenzeki..aki nem mocskolodik hanem elmondja az okait es ennyi..egy mi hazank es DK helycserenek pedig en is orulnek..Szep estet!
2019. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!